Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Transmitere declaratii pe net - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Transmitere declaratii pe net

22 replies to this topic

#21 Sebastian Ghiurca

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 07 February 2007 - 12:48 PM

Vezi postareaMariucaLuca, la Feb 5 2007, 10:01 AM, a spus:

Dar celelalte declaratii (CAS, somaj, sanatate,etc) trebuie depuse tot ca pana acum (lunar, cu stat la cozi,etc)? si daca da, cand vor aparea noile programe?

Sanatatea se poate depune si online, vezi http://www.casmb.ro/online_main.php sau pe site-ul Casei de Asigurari de Sanatate din orasul tau :lostit (13):



#22 LUCK33RO

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1059 Postari:
  • Gender:Male

Postat 07 February 2007 - 12:51 PM

Binenteles ca nu exista inca acel site...si va fi functional probabil la pastele cailor...la noi toate sunt in faza de proiect, asteptam norme, asteptam regulamentele, publicarea in MO...samd
Noroc ca avem legea sa avem ce raporta la UE...cu implementarea e mai greu!

Silencio Stampa!... ptr. delatii avem ID mess in profil!



#23 mteddy

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 67 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Filme bune, muzica

Postat 09 February 2007 - 09:44 AM

Din cate am retinut, si am aflat, se pare ca s-a amanat deocamdata depunerile electronice, la fisc, deci se merge inca pe formularele normale tiparite, si ceva similar si pe la CNPAS, sistemul SEPAS, de acces la distanta e posibil sa fie inaugurat poate anul asta prin vara, dar va mai dura ceva cert ...

Deocamdata sunt operationale CASMB-ul pentru 2007, si decl 100 / 300 etc, 2007, vers 1.0.4, si a aparut in sfarsit si Decl 205 / 2006, si se depun acuma fisele fiscale 2006, decl 210, numai pentru cei care au avut contracte de munca.
Mircea Teodorescu






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL