Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ordonanta 65/94-modificata - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


ordonanta 65/94-modificata

42 replies to this topic

#41 judit

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 13 March 2007 - 08:23 PM

Buna,

ar trebui ca toti CA cu st.medii sa se retraga din Ceccar, si sa ne formam pt.noi separat o asociatie, care chiar sa ne apere interesele, nu ca Ceccar-ul care si-a umplut buzunare din cotizatiile CA, fiin in majoritate. Ia sa i mai vedem cum se vor intretine numai cu expertii. Cei din jud.Cv la sedinta au spus foarte clar, daca ordonanta 17 nu se abroga ne vom retrage. Daca aveti noutati, sa ma anuntati, va rog

Judit

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 14 March 2007 - 06:43 PM




#42 kristina30

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 16 March 2007 - 12:44 PM

Buna ziua.Am si eu o intrebare:sunt angajata cu carte de munca ,am studii superioare su experienta 5 ani.Sunt singura in departementul contabilitate.In urma vizualizarii ord.17/2007 am inteles ca nu am nevoie de semnatura unui expert contabil.
Va rog frumos daca se poate sa primesc un raspuns sau macar o opinie.Firma are o c.a.1.845.000 euro
multumesc anticipat :pullhair:




#43 Violeta Tihon

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 248 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Constanta

Postat 17 March 2007 - 10:10 AM

Vezi postareakristina30, la Mar 16 2007, 02:44 PM, a spus:

Buna ziua.Am si eu o intrebare:sunt angajata cu carte de munca ,am studii superioare su experienta 5 ani.Sunt singura in departementul contabilitate.In urma vizualizarii ord.17/2007 am inteles ca nu am nevoie de semnatura unui expert contabil.
Va rog frumos daca se poate sa primesc un raspuns sau macar o opinie.Firma are o c.a.1.845.000 euro
multumesc anticipat :pullhair:


Sigur nu e nevoie de semnatura unui expert contabil atata vreme cat esti angajata cu contract de munca si ai studii superioare. Asta inseamna ca respecti prevederile L.82/1991 a contabilitatii. (art.).






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL