Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
lucrare de disertatie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


lucrare de disertatie


2 replies to this topic

#1 ioana_drg

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:informare, colaborare, schimb de experienta

Postat 09 February 2007 - 06:02 PM

Are cineva o lucrare de disertatie pe tema "Piata imobiliara in Romania.Evolutii si tendinte" ?
Au fost atat de multe lucrari in ultima perioada ca am lasat pe ultima suta de metri si acum nu prea gasesc materiale pe net, sau poate ca nu stiu eu cum caut !

Aceasta postare a fost editata de kimba: 09 February 2007 - 08:40 PM

ioana



#2 ABC

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 130 Postari:
  • Gender:Not Telling
  • Location:Bucuresti
  • Interests:management financiar, contabilitate manageriala,
    analize, bugete, controlling

Postat 11 February 2007 - 10:46 AM

Cauta pe Internet dupa expresia "piata imobiliara in Romania" si vei gasi foarte multe informatii.
Succes!

ABC Training Consulting
Analize, Bugete, Controlling



#3 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 11 February 2007 - 02:18 PM

ar trebui sa-mi aleg o tema pentru lucrarea de disertatie dar habar nu am ce sa fie.
ar trebui ceva cu directivele europene ..... & stuff
ABC, ma poti ghida? poti sa-mi oferi cateva idei? multumesc
Don't save it all for Christmas day,
Find a way to give a little love every day!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL