Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
301 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


301

1 reply to this topic

#1 Flyer

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 132 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 11 February 2007 - 02:37 PM

Buna! Am cateva intrebari si sper sa-mi puteti aspunde.
1. Am ramas pe 301 cu tus/cerneala care nu se va mai folosi (firma nu mai face productie). Cum se poate scoate?
2. Se trece pe cheltuieli nedeductibile materia prima deteriorata (de ex. hartia tiparita gresit)?



#2 miry44

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 23 Postari:

Postat 12 February 2007 - 12:22 AM

Vezi postareaFlyer, la Feb 11 2007, 04:37 PM, a spus:

Buna! Am cateva intrebari si sper sa-mi puteti aspunde.
1. Am ramas pe 301 cu tus/cerneala care nu se va mai folosi (firma nu mai face productie). Cum se poate scoate?
2. Se trece pe cheltuieli nedeductibile materia prima deteriorata (de ex. hartia tiparita gresit)?
poate cu un proces verbal , sa o treci pe pierderi. Vezi si cu TVA nedeductibil....







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL