Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Urgent! Declaratie fnuass - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Urgent! Declaratie fnuass

4 replies to this topic

#1 Gabriela Giurca

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 58 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 20 February 2007 - 03:26 PM

Intrebare pt.cei care au depus declaratia : daca nu ati avut cazuri de concedii medicale ,ati scos o anexa 2 cu valoare 0 ? Daca da ,unde ati trecut 0 in program?
Nu am cazuri de concedii ,am scos doar anexa 1 si nu mi-au primit declaratia ca nu am anexa 2.Ne-am holbat in program,dar nu stim cum s-o scoatem cu 0.
Stie cineva ?Pls !!!
gabriela mihaela



#2 Nedelcu Gabriela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 97 Postari:

Postat 21 February 2007 - 08:53 PM

Vezi postareaGabriela Giurca, la Feb 20 2007, 03:26 PM, a spus:

Intrebare pt.cei care au depus declaratia : daca nu ati avut cazuri de concedii medicale ,ati scos o anexa 2 cu valoare 0 ? Daca da ,unde ati trecut 0 in program?
Nu am cazuri de concedii ,am scos doar anexa 1 si nu mi-au primit declaratia ca nu am anexa 2.Ne-am holbat in program,dar nu stim cum s-o scoatem cu 0.
Stie cineva ?Pls !!!
Daca nu sunt cazuri de concedii medicale,anexa 2 nu se listeaza fara date completate




#3 Marinica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 149 Postari:
  • Location:Campulung Muscel
  • Interests:calculatoare, fotbal

Postat 22 February 2007 - 08:24 AM

Vezi postareaNedelcu Gabriela, la Feb 21 2007, 08:53 PM, a spus:

Vezi postareaGabriela Giurca, la Feb 20 2007, 03:26 PM, a spus:

Intrebare pt.cei care au depus declaratia : daca nu ati avut cazuri de concedii medicale ,ati scos o anexa 2 cu valoare 0 ? Daca da ,unde ati trecut 0 in program?
Nu am cazuri de concedii ,am scos doar anexa 1 si nu mi-au primit declaratia ca nu am anexa 2.Ne-am holbat in program,dar nu stim cum s-o scoatem cu 0.
Stie cineva ?Pls !!!
Daca nu sunt cazuri de concedii medicale,anexa 2 nu se listeaza fara date completate

De listat nu se listeaza dar pe discheta se genereaza asa fara date. Cel putin programul cu care lucrez eu, Raportare_FNUASS.exe (de la Iasi) o face automat si n-am avut probleme pana acum



#4 ngr

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 39 Postari:
  • Location:buc

Postat 22 February 2007 - 12:47 PM

parerea mea e sa incerci sa depui la alta cucoana, mai destupata la cap; nu am stat sa bibilesc programul, printarea la anexele 1 si 2 se face automat, daca ai valori, asa cum zici si tu.



#5 Gabriela Giurca

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 58 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 23 February 2007 - 03:39 PM

Vezi postareangr, la Feb 22 2007, 12:47 PM, a spus:

parerea mea e sa incerci sa depui la alta cucoana, mai destupata la cap; nu am stat sa bibilesc programul, printarea la anexele 1 si 2 se face automat, daca ai valori, asa cum zici si tu.


Asa am si facut ,le-a depus colega mea la un baiat dragut! Dar ce voi face lunile urmatoare ?Ca sunt mai multe "acrituri "pe la institutiile astea!
gabriela mihaela






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL