Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
soft pt.contabilitate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


soft pt.contabilitate

24 replies to this topic

#21 valig

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 120 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 21 July 2005 - 06:04 PM

Eu lucrez cu Contab SQL pentru retea ,am varianta completa si este super ,iar serviciile lor sunt de o calitate excelenta.Sunt fff incintata.



#22 halmagean cristian

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:
  • Location:oradea

Postat 30 August 2005 - 02:43 PM

pot si eu recomanda un program dar mai bine accesezi www.infosoft.ro si iti vei face o parere despre el.




#23 gubi

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 30 August 2005 - 10:30 PM

Incearca Expert 4 este foarte bun eu il folosesc din 1999 si sunt foarte multumita, este drept nu este gratis



#24 Solutions

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 04 October 2005 - 09:46 PM

Este f bun si f usor de utilizat si de configurat.

Solutions



#25 mirela 0702

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 920 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 02 November 2006 - 10:40 AM

Am si eu o problema.

Va rog mult, daca stie cineva foarte bine WinMentor, am o problema: s-a cumparat o hota de 2100lei, si un motor hota de 1200lei. Ele sunt facturate separat, dar sunt folosite impreuna, si deci cea mai buna solutie mi se pare sa maresc valoarea hotei cu motorul respectiv. Eu am mai lucrat un pic in Ciel si in mai mult in Pionier, dar Mentorul nu-mi permite (cred) ansamblarea acestor doua piese, asa cum imi permitea Pionierul...si nu stiu cum sa fac...






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL