Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
validarea mesajelor noilor veniti - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


validarea mesajelor noilor veniti

1 reply to this topic

#1 Lazarus

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 23 February 2007 - 12:16 PM

as avea o sugestie, rugaminte, chiar nevoie:
cunosc site-ul si intru pe el de mai bine de un an de zile (si pe aceasta cale transmit si eu multumirile mele toturor celor care dau din timpul si resursele lor in binele unei comunitati profesionale online!), dar pe forum sunt proaspat;
daca bine am inteles noii veniti trebuie sa "suporte" un minim de mesaje (20 parca?) care dupa postare necesita un timp de asteptare in vederea acceptarii lor de catre un moderator;
aici vine rugamintea mea: daca se poate scurta acel interval de timp cred ca ne-ati fi de un mai real folos (marturisesc ca azi de exemplu am postat pe un topic care ma interesa si mi-e cu cat mai avantajos sa aflu informatia cu cat raspunsul vine mai repede)

multumesc anticipat pentru consideratia cu care veti trata sugestia mea!
Lazarus



#2 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 25 February 2007 - 12:06 AM

Incercam sa validam mesajele cat de repede putem.







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL