Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cabinet medical individual - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


cabinet medical individual

7 replies to this topic

#1 simonel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 134 Postari:

Postat 24 February 2007 - 10:57 PM

Poate cineva sa ma lamureasca cu privire la evidenta unui Cabinet medical individual? Cum stabilesc impozitul, ce declaratii trebuie sa depun si pana cand?
Am inteles ca la CMI se plateste si sanatate(7% sau acum 6%) pe venit. sau pe profit.... Va rog mult.!!!!



#2 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 25 February 2007 - 10:37 AM

Vezi postareasimonel, la Feb 24 2007, 08:57 PM, a spus:

Poate cineva sa ma lamureasca cu privire la evidenta unui Cabinet medical individual? Cum stabilesc impozitul, ce declaratii trebuie sa depun si pana cand?
Am inteles ca la CMI se plateste si sanatate(7% sau acum 6%) pe venit. sau pe profit.... Va rog mult.!!!!

sant multe de spus eventual trimite-mi un mail sau intra pe messenger sa vb

RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres



#3 szepseg

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 20 March 2007 - 11:40 PM

Ma intereseaza si pe mine evidenta contabila a unei cab medical. Poate sa ma ajute cineva? Nu am facut inca conta la PFA, cu ce ar trebui sa incep? Cum completez registrul de incasari si plati? ati putea eventual sa-mi atasati si ceva lege referitiare la PFA medic? Multumesc mult



#4 adi_apostol

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Gender:Female

Postat 02 April 2007 - 12:46 AM

rugaminte mare: lamuriti-ma si pe mine de unde iau declaratia privind venitul pentru activitati independente (cab med indiv) pentru 2006, cea care se depune pana la 15.05.2007 si cam cum se completeaza? ca undeva in creierasul meu ceva nu mai functioneaza de atatea si atatea declaratii...mercic



#5 LORENA-2007

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 57 Postari:

Postat 02 April 2007 - 08:21 AM

Vezi postareaadi_apostol, la Apr 2 2007, 01:46 AM, a spus:

rugaminte mare: lamuriti-ma si pe mine de unde iau declaratia privind venitul pentru activitati independente (cab med indiv) pentru 2006, cea care se depune pana la 15.05.2007 si cam cum se completeaza? ca undeva in creierasul meu ceva nu mai functioneaza de atatea si atatea declaratii...mercic
se depunde declaratia 070 si pt venituri estimate activitati independente declaratia 221 inerc sa atasez aici

e-mail si-ti trimit 070 am incercat de doua ori sa atasez

Fisiere atasate


Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 10 May 2007 - 05:57 PM




#6 isanou

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 03 May 2007 - 07:19 PM

Vezi postareaSERBAN MARIANA, la Feb 25 2007, 11:37 AM, a spus:

Vezi postareasimonel, la Feb 24 2007, 08:57 PM, a spus:

Poate cineva sa ma lamureasca cu privire la evidenta unui Cabinet medical individual? Cum stabilesc impozitul, ce declaratii trebuie sa depun si pana cand?
Am inteles ca la CMI se plateste si sanatate(7% sau acum 6%) pe venit. sau pe profit.... Va rog mult.!!!!

sant multe de spus eventual trimite-mi un mail sau intra pe messenger sa vb

Ma intereseaza si pe mine cum se tine evidenta contabila la un Cabinet medical individual.
Poate cineva sa-mi trimita detaliat tot ce trebuie facut, pt un cabinet infiintat acum?
Multumesc mult.



#7 Isabela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 169 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Alexandria

Postat 22 June 2007 - 01:29 PM

Vezi postareaisanou, la May 3 2007, 08:19 PM, a spus:

Vezi postareaSERBAN MARIANA, la Feb 25 2007, 11:37 AM, a spus:

Vezi postareasimonel, la Feb 24 2007, 08:57 PM, a spus:

Poate cineva sa ma lamureasca cu privire la evidenta unui Cabinet medical individual? Cum stabilesc impozitul, ce declaratii trebuie sa depun si pana cand?
Am inteles ca la CMI se plateste si sanatate(7% sau acum 6%) pe venit. sau pe profit.... Va rog mult.!!!!

sant multe de spus eventual trimite-mi un mail sau intra pe messenger sa vb

Ma intereseaza si pe mine cum se tine evidenta contabila la un Cabinet medical individual.
Poate cineva sa-mi trimita detaliat tot ce trebuie facut, pt un cabinet infiintat acum?
Multumesc mult.
si am nevoie de lamuriri in privinta unui cabinet medical individual ,cine ma poate ajuta ???



#8 angi nutu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 09 January 2008 - 04:39 PM

Vezi postareaLORENA-2007, la Apr 2 2007, 08:21 AM, a spus:

Vezi postareaadi_apostol, la Apr 2 2007, 01:46 AM, a spus:

rugaminte mare: lamuriti-ma si pe mine de unde iau declaratia privind venitul pentru activitati independente (cab med indiv) pentru 2006, cea care se depune pana la 15.05.2007 si cam cum se completeaza? ca undeva in creierasul meu ceva nu mai functioneaza de atatea si atatea declaratii...mercic
se depunde declaratia 070 si pt venituri estimate activitati independente declaratia 221 inerc sa atasez aici

e-mail si-ti trimit 070 am incercat de doua ori sa atasez
buna am si eu nevoie de cateva cunostinte pt contabilitatea unui cabinet medical, ce trebuie depus, cand si unde, nu am facut contabilitatea decat la societati, va rog frumos adresa mea de mail este <busca_angi@yahoo.com>, va multumesc






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL