Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
OTILIA - PAUZA FARA VRERE - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


OTILIA - PAUZA FARA VRERE

46 replies to this topic

#21 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 22 March 2005 - 03:11 PM

Dragilor,

Ma bucur mult sa va "revad"; sunt tot la prietena mea dulce, buna si indatoritoare care mi-a pus calculatorul la dispozitie pt. un pic de timp.
Bunilor, sunt in interviuri sustinute pt. un nou loc de munca si am sperante reale de rezolvare. Bineinteles ca o conditie eliminatorie pe care am pus-o a fost accesul la internet cel putin 1 ora/zi pt. voi. Se pare ca nu e greu de acceptat, asa ca voi reveni cat de curand. Mi-e tare dor de voi, dragii mei, mi-ati lipsit cu adevarat si sper sa imi reiau activitatea pe forum cat mai curand.
Va multumesc din suflet pt. mesajele voastre, au insemnat foarte mult pt. mine.
Va pup dulce pe toti!



#22 arret

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 22 March 2005 - 04:53 PM

succes si,te asteptam;si tu ne lipsesti,hai repejor!




#23 floris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1376 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 22 March 2005 - 07:16 PM

hai mai repede!



#24 pestesa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 498 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:lucrurile frumoase

Postat 23 March 2005 - 05:21 PM

la cata contabilitate cunosti, orice director intreg la minte ti-ar accepta conditiile fara ezitare...succes in continuare!... te asteptam cu drag si interes :)



#25 Andreea`

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1952 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 06 April 2005 - 01:32 PM

bafta !



#26 laura2005

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 Postari:
  • Location:oradea

Postat 06 April 2005 - 02:38 PM

SUCCES :!:
LAURA JUNC



#27 aNgelica pop

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 716 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BAIA MARE
  • Interests:temei legal

Postat 06 April 2005 - 02:45 PM

:D Dzeu te iubeste,noi te iubim !
Te asteptam cat mai repede posibil!
Din tot sufletul meu iti doresc reusita deplina! :D



#28 Mihaela A

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 108 Postari:
  • Location:Timisoara

Postat 06 April 2005 - 03:14 PM

BAFTA !!!



#29 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 07 April 2005 - 09:19 AM

Sper sa ai toate conditiile pe care le doresti!
:D :D :D



#30 floris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1376 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 07 April 2005 - 09:44 AM

azi suntem in 7 aprilie. asteptam vesti de la tine.



#31 arret

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 07 April 2005 - 07:44 PM

Mai este si maine o zi,sunt sigura ca va fi bine pana la urma;nu uita ca meriti sa-ti fie bine;capul sus si,bafta!



#32 tchibos

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 154 Postari:
  • Location:Constanta

Postat 07 April 2005 - 10:13 PM

fii linistita ca lucrurile se aseaza de la sine, tot ce trebiue este sa ai rabdare... o sa vezi ca daca chiar iti doresti postul asta vei fi sunata. Fii optimista ca motive ai. Bafta!!!



#33 floris

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1376 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 11 April 2005 - 05:08 PM

Oti, fruntea sus! peste o saptamana o sa radem impreuna de problemele astea care te supara acum.



#34 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 30 April 2005 - 11:12 AM

floris a spus:

Oti, fruntea sus! peste o saptamana o sa radem impreuna de problemele astea care te supara acum.

Ce bine ar fi fost! Din pacate, tot nu m-am angajat... si se fac 4 saptamani, deja! De data asta e mai dificil ca oricand sa-mi gasesc un post platit civilizat ! Sunt in pom si pomul in aer... :?

Va pup, dragilor.



#35 LAURA DODA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 133 Postari:
  • Location:Timisoara

Postat 12 May 2005 - 09:06 AM

Bine ai revenit , Otilia!
Ti-am simtit lipsa! http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif



#36 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 13 May 2005 - 01:40 AM

Multumesc mult, draga mea Laura!
Si eu v-am simtit lipsa cu adevarat http://www.conta.ro/...tyle_emoticons/default/wink.gif . Din pacate, pana RDS-ul imi va instala internetul non-stop acasa, voi activa mai putin ca in vremurile mele bune. M-ati ajutat mult de tot fiind alaturi de mine. Va multumesc din suflet tuturor pt. bunatatea voastra si pt. solidaritate. Ati fost minunati si mi-ati aratat ca am toate motivele sa va iubesc, DRAGILOR. :P



#37 pinkulin

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 25 May 2005 - 10:33 PM

Otilia ,nu uita ca ai multi prieteni care te asteapta cu nerabdare sa revii pe forum. nu te da batuta ,te iubim. multi pupici sinceri si succes.



#38 aNgelica pop

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 716 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BAIA MARE
  • Interests:temei legal

Postat 26 May 2005 - 07:35 AM

:D Cu siguranta ca linistea va veni si pe "strada "ta!
Esti fff bine pregatita profesional,esti echilibrata,descurcareata,ai inima "mare",esti o buna organizatoare,harnica,ai simtul umorului....deci ....Habar nu au angajatorii ce pierd!!!!
Din pacate acum ai o perioada mai putin propice ,dar sant sigura ca vor veni si zile senine!
Si eu am fost in aceasta situatie acum 2 ani.Am fost disperata la un moment dat,dar uite tocmai cand renuntasem a mai spera si ma batea gandul unei pensii de boala,uite ca Dzeu mi-a dat posibilitatea de avea un loc de munca la 3 minute de casa,un loc unde domneste bunul simt,unde se recunoaste valoare profesionistului.
Rabdare iti cer ,desi e usor a spune "versuri"......
Stiu ca timpul uneori ne este dusman,dar fi BARBATA!
Lucrurile vor intra pe fagasul lor normal!
Te imbratisez cu drag si astept vesti BUNE!



#39 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 01 June 2005 - 09:16 PM

DRAGILOR, M-AM ANGAJAT !

Nu e ce-mi doream, dar nu mai pot astepta fiindca sunt in deep sh... financiar, vorba englezului ! Marele avantaj e ca sunt aproape de casa ceea ce in Bucuresti este o performanta. Salariul este conform cu volumul de munca de acum, dar sa vedem ce se va mai intampla, fiindca stiti si voi... pe parcurs se mai adauga fel de fel... si aparatura pe care o folosesc eu cam sta sa cada (calc. vechi, windows 98, vai mama lui !) ce sa zic... cel mai putin rau din toate ofertele !!!
Dragilor, va spun cu mana pe inima ca, odata intrat in circuitul de pe piata muncii, it's a jungle out there !!! Majoritatea patronilor au un tupeu, fratilor, in a taia dintr-un minim de salariu acceptabil, ceva de speriat; daca s-ar fi putut sa vin la servici pe minimul/economie - bine ar fi fost! sa nu credeti ca au renuntat la testari. Vor oameni cat mai bine pregatiti, insa pe bani jenant de putini. Mi-e sila...
Eu-una, sunt chitita sa reincep lucru acasa; de curand am aparatura necesara, asa ca vreau sa incetez a mai fi salariat si sa incep a fi partener in relatia cu patronii. Am mai facut-o acum niste ani si atunci tinam contabilitatea de mana, ehei...

Vreau sa va multumesc inca o data tuturor celor care au fost alaturi de mine, in mod special celor ce s-au si manifestat !!!
Ati fost MINUNATI si voi stiti asta, dragilor. Va sunt recunoscatoare cu adevarat ! Mi-ati fost ajutor nepretuit si credeti-ma ca nu folosesc cuvinte mari cand va spun toate acestea.
Tuturor, numai bine.



#40 aNgelica pop

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 716 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BAIA MARE
  • Interests:temei legal

Postat 02 June 2005 - 07:04 AM

:DDraga de tine,sa fie intr-un ceas BUN!
Toate se aseaza la locul lor,vezi Otilia?
(Doar timpul ne este dusman cateodata! :P )
Dupa parerea mea NU statutul de "angajat" ti se potriveste,asa ca in timp vezi tu....
MULT si NUMAI BINE !!!! :D






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL