Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
OTILIA - PAUZA FARA VRERE - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


OTILIA - PAUZA FARA VRERE

46 replies to this topic

#41 tchibos

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 154 Postari:
  • Location:Constanta

Postat 02 June 2005 - 10:57 AM

Felicitari Otilia, ne bucuram ptr tine si stai linistita ca suntem cu toti in aceeasi oala cand e vorba de angajare... stii cum e cand sunt conditii, nu e salariu, cand e salariu e programul infernal s.a.m.d., rar gasesti locuri de munca si bine platite si cu un program uman si in conditii de munca decente. Nu ii intelegem pe patroni decat daca ajungem ca ei, vorba aia - "da-i omului putere ca sa-i vezi caracterul". Numai bine la noul loc de munca!



#42 rucsandra

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 174 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 02 June 2005 - 09:47 PM

...si eu ma bucur pentru tine Otilia , din toata inima, ca probabil multi din cei pentru care a intra pe acest forum a devenit o obisnuita necesara,placuta , zilnica, kiar daca nu vor indrazni sau mobiliza sa ti scrie un mesaj pentru asta, si ti doresc sa reusesti cit mai repede sa fii seful tau si al altora, asa cum iti doresti !
cu drag si respect...




#43 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 03 June 2005 - 11:59 PM

Va multumesc mult, dragilor! :P
Am sperante reale ca lucrurile se vor imbunati simtitor. In ultimele 2 zile am descoperit ca seful meu e un om intreg la minte si f. deschis la schimbari necesare, ceea ce ma bucura si-mi da incredere ca vom putea face treaba buna impreuna.
Cat despre sefie, imi doresc sa fiu DOAR sefa mea. Am fost si sefa altora, ne-a placut tuturor (din fericire), insa raspunderea poate fi impovaratoare si mie-mi place viata mai comoda; in ceea ce ma priveste, o astfel de viata este posibila doar cand sunt propriul meu sef.
Va imbratisez pe toti cu drag si va sunt recunoscatoare pt. prietenia pe care mi-ati aratat-o.
Va doresc tot binele din lume.
A voastra,
Otilia.

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 08 May 2009 - 07:48 PM




#44 laura2005

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 Postari:
  • Location:oradea

Postat 04 June 2005 - 10:00 PM

:P Felicitarii Otilia! si sa fie intr-un ceas bun.
LAURA JUNC



#45 anagruion

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 291 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:timisoara

Postat 06 June 2005 - 07:40 AM

DragaOtilia, am intrat abia azi pe forum, m-am intristat la citirea mesajului tau, dar m-am bucurat mult cand am citit 3 pag. de mesaje. Inca o data mi-am confirmat ca nu numai mie mi-ai intrat la suflet. Esti un om bun ( desi nu te cunosc personal) si nu se poate sa nu ai tot ce-i mai bun in lume. Iti doresc sa se rezolve cat mai repede situatia. Te pupicesc de mii de ori. Curaj.!!



#46 olesia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 17 Postari:

Postat 07 April 2006 - 02:40 PM

Astazi a am cautat rubrica ta "sa mai radem" - vroiam sa scriu o gluma.
Dar, m-am intristat cand am citit.
Draga Otilia, te-am cunoscut si personal iar umorul tau este debordant.
Tu esti un om deosebit, daruit cu putere de intelegere si cu dragoste pt semeni.
Cu permisiunea celorlalti ma alatur si eu grupului care te iubeste.
Iti doresc tot binele din lume, meriti
olesia



#47 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 07 April 2006 - 04:34 PM

multumesc mult, olesia :smt058 iti sunt f. recunoscatoare pt. acest mesaj de suflet.

ce chestie, subiectul cu pauza fara vrere a fost deschis anul trecut, ma asteptam sa fie la arhiva deja, situatia aceea s-a rezolvat de mult, dar nici nu stii cat de bine mi-a picat mesajul tau neasteptat.

uite astea sunt bucuriile pe care le am de la forum = de la voi si de asta cred ca ati meritat sa fac toate eforturile de pana acum.

si eu va iubesc, voi stiti asta :P si va doresc, la randul meu, numai bine !






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL