Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
model decizie suspendare contr munca concediu maternitate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


model decizie suspendare contr munca concediu maternitate

5 replies to this topic

#1 rafaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 64 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:cluj-napoca
  • Interests:despre contabilitate

Postat 10 March 2007 - 10:38 PM

va rog daca ma poate ajuta cineva cu un model de decizie a angajatorului prin care se suspenda contractul de munca pe perioada concediului de ingrijire copil
Va multimesc



#2 Dzsygy

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 154 Postari:
  • Location:Zalau

Postat 11 March 2007 - 12:30 AM

Vezi postarearafaela, la Mar 10 2007, 10:38 PM, a spus:

va rog daca ma poate ajuta cineva cu un model de decizie a angajatorului prin care se suspenda contractul de munca pe perioada concediului de ingrijire copil
Va multimesc

Nu se face DECIZIE se face ACT ADITIONAL !!! pentru ingrijirea copilului pana la implinirea varstei de 2 ani.
aici ai un model: ...

Fisiere atasate


Poate ca banii vorbesc, dar cu auzul nu stau prea bine, pentru ca niciodata nu vin cind ii chem.



#3 IULIANA1207

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 755 Postari:
  • Location:Ploiesti

Postat 12 March 2007 - 08:31 AM

Cel mai bine ar fi sa intrebi la ITM Cluj deoarece am constatat ca fiecare ITM are alta politica in privinta documentelor. Desi in Codul Muncii scrie ca modificarile aduse contractului de munca se fac prin act aditional(logic, suspendarea tot act aditional ar presupune) la Prahova vor decizii. Si facem decizii. Pentru ca asa vor.
iuliana



#4 Edesanya

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 04 December 2007 - 02:47 PM

Buna,

va rog sa ma ajutati si pe mine, am descarcat fisierul cu modelul de Act Aditional la Contractul de Munca, problema mea este ca mi s-a prelungit contractul de munca cu inca un an, pe baza unei decizii, deci sunt in al treilea an de concediu, si nu s-a depus nici un Act in acesta privinta la ITM, este valabil formularul sus-amintit, sau trebuie altul? Suspendarea de doi ani a trecut deja si trebuia prelungita. Astept informatii, va multumesc anticipat.



#5 vioboss2004

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 05 December 2007 - 10:50 PM

Fisier atasat  decizie__suspendare.doc   23.5K   1726 downloads



#6 Edesanya

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 07 December 2007 - 10:11 PM

Vezi postareavioboss2004, la Dec 6 2007, 12:50 AM, a spus:



MERCI MULT!!! :smile:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL