Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
calcul salarii 2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


calcul salarii 2007


42 replies to this topic

#41 Olguta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 469 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti
  • Interests:diverse

Postat 06 February 2008 - 03:49 PM

Vezi postareaMeliana, la Feb 1 2008, 03:24 PM, a spus:

Buna ziua la toti cei de aici
Eu sunt noua inregistrata dar am intrat de mai multe ori si am citit ce ati scris si chiar mi-ati fost de mare folos.Acum am o problema si nu stiu cum sa o rezolv.In primul rand vreau sa va spun ca nu ma descurc bine -deocamdata- cu manevrarea acestui site si de aceea va voi da si adresa mea de mail.
Tin contabilitatea la ONG, o asociatie de pregatire profesionala, am angajat profesori care preda cursuri la aceasta asociatie, am contract de munca cu ei pe un nr.fix de ore inregistrat la ITM, dar ei mai sunt angajati la facultate.Va rog sa imi spuneti ce sunt obligata sa ii retin pe statul de plata si ce trebuie sa ii platesc prin op la stat.
Va multumesc
maria_novac@yahoo.com
Nu mai scrie boldit
Nu mai dai deducere, cand calculezi.



#42 rosebud

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 19 March 2008 - 09:30 AM

A aparut cumva si versiunea pentru 2008?




#43 Violeta B.

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 23 March 2009 - 11:35 PM

Vezi postarearobertantal, la Apr 20 2007, 01:03 PM, a spus:

monografie salarii din programul meu de conta
Ma scuzati ca indraznesc..dar am si eu o problema...am licenta la contabilitate..e vorba de contabilitatea salariilor..si trebuie sa fac o monografie si la asta m-am cam impotmolit..daca mi-ati putea da o idee v-as fi recunoscatoare






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL