Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Examen diferenta CASS-EXPERT 31 martie 2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Examen diferenta CASS-EXPERT 31 martie 2007

21 replies to this topic

#21 *MIRIAM2000**

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 26 April 2007 - 05:21 PM

Vezi postareamalena, la Apr 4 2007, 01:55 PM, a spus:

la primul tau comentariu m-am abtinut pentru ca nu-mi plac polemicile dar acum imi pare rau sa vad atata rautate , mai ales in SAPTAMANA asta cand ar trebui sa fim mai buni si mai toleranti.
''Babele " alea ar putea fi mamele noastre care sunt tarate prin examene(desi multe sunt muncite destul ,si la serviciu si acasa) sa-si poata castiga o paiine dupa atata amar de vreme in care au muncit in contabilitate si stiu meserie poate mult mai multa decat multi tineri.Ce puteau sa invete acolo :atributiile presedintelui CECCAR,ce face adunarea generala etc?Sunt destule locuri de munca in domeniul asta pentru toti,nu cred ca ti-au luat locul tau.Oricum majoritatea nu s-a dus acolo pentru expertize ci pentru ca sa poata pune o semnatura pe un bilant (mare filozofie!).
Eu zic ca trebuie sa pastram respect celor mai in varsta pentru ca ne asteapta si pe noi batranetea si sa ne aducem aminte de o vorba veche:
''Cine nu are batrani sa si-i cumpere".
Ce bine ar fi sa fim mai buni ,mai intelegatori ,mai blanzi ....sa lasam orgoliile la o parte si ura care ne chinuie sufletul sa o lasam sa se transforme in dragoste si toleranta.
sa fim seriosi, ori esti si tu una dintre acele babe ori esti reprezentanta mediocritatii! Daca sunt batrane si obosite sa-si vada de batranetile lor si sa nu se dea mari experte, oricum geme tara de asa zisi experti care nu au habar de contabilitate... :smile: si fac numai greseli ca sa aiba ce plati patronii!!!!



#22 luminita55

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:craiova

Postat 10 May 2007 - 07:16 PM

Vezi postareaDoina P, la Apr 5 2007, 01:14 PM, a spus:

URA ... :smile: S-au afisat rezultatele pe site la ceccar.Sarbatori fericite tuturor!
Nu am intrat pe forum deloc dar domnisoara cea tinara care se crede super ii spun eu care am 51 ani ca toata viata inveti si tot nule stii pe toate . Si vorba colegului expertizele se fac avind experienta practica nu din teorie. Cind am dat noi examnul de contabil autorizat eram tinere si s-a dat examnen nu gluma cu teorie ca la carte si proba oral cu comise ca la facultate , acum am dat doar o diferenta. Chiar crede ea ca noi babele nu stim.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL