Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
amortizare licente - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


amortizare licente

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 andreea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 580 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Literatura, muzica, computere, masini....toate in egala masura.

Postat 23 March 2007 - 04:49 PM

am o situatie fff incurcata si aiurita...in fine
o spuer renumita firma de contabilitate din bucuresti printre altele...
a inregistrat cumpararea de domeniu in 205. poate e corect..nu stiu...asa ca intreb e corect?
si daca e corect, in cat timp amortizez domeniul respectiv?
stiu si eu ca la carte scrie ca brevetele si licentele se amortizeaza pe durata folosirii lor....
dar un site (domeniu web) poate fi folosit de firma inca 200 de ani de acum incolo, daca nu intervine o schimbare majora in sensul asta.

multumiri!!!


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL