Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
In ce data obisnuiti sa depuneti declaratiile? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


In ce data obisnuiti sa depuneti declaratiile?

23 replies to this topic

Poll: In ce data obisnuiti sa depuneti declaratiile? (107 membri au votat)

In mod frecvent depun declaratiile

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#21 julia607

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 414 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 13 April 2007 - 06:21 PM

cei indisciplinati nu sunt membrii familiei noastre, conta.ro :pullhair:
Julia S



#22 steluta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 187 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:dezvoltare profesionala

Postat 10 July 2007 - 06:57 PM

pana pe 10 ale lunii

steluta



#23 laura-alina spinoche

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Location:Mangalia

Postat 11 July 2007 - 07:05 AM

Eu reusesc sa le depun pana in data de 10 ale lunii. Trimit pe net sanatatea, am obtinut parole pt itm atat pt declaratii cat si pt registru, asa ca in momentul in care duc statele de plata pot deja sa predau si decl. CAS si exemplarul declaratiei pt comision itm ( pt acesta nici nu este nevoie sa stai la cozi, doar le lasi mapa cu exemplarul lor). Eu sunt din Mangalia, adica la 50 km de Constanta si de aceea incerc sa imi grupez tot ce am de rezolvat cu cat mai putine drumuri. Cu somajul e mai simplu pt ca exista birou chiar in oras. Sanatatea o pot rezolva depunand la ei dupa data de 25 pana in 4 ale lunii urmatoare fara cozi.
laura



#24 steluta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 187 Postari:
  • Location:bucuresti
  • Interests:dezvoltare profesionala

Postat 18 November 2007 - 10:05 AM

In primele zile ale lunii dar mai mult on-line
steluta






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL