Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Forum--SOS - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Forum--SOS

24 replies to this topic

#21 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 04 July 2006 - 03:27 PM

dragilor,

ultimile 4 mesaje au fost luate de la chestionarul lui Alex si mutate de mine aici, poate va captam atentia prin aceasta reluare a unei teme ramasa actuala, din pacate ... :roll:



#22 marina gheorghe

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 63 Postari:
  • Location:sibiu

Postat 06 July 2006 - 08:49 AM

Constat cu tristete ca forumul nu este nici mai bun nici mai rau decat cei care-l utilizeaza.Vorba unui academician:"Astia sunt oamenii cu astia defilam".
Va reamintesc un banc gasit pe site-ul conta.ro:
Doi contabili mergand spre casa vad un rahat pe trotuar.
-Daca il mananci iti dau un milion,zice primul.
Acesta il mananca,dar mergand mai vede unul si zice:
-Daca il mananci si tu iti dau un milion.Primul contabil mananca si el.Pe drum au mancat fiecare cate zece rahati si la despartire unul zice:
-Am mancat atata rahat si suntem fiecare la banii lui.Ce folos?
Celalalt raspunde:
-Da,dar am avut rulaj de douazeci de milioane!
MONUMENTAL!
Cu cele mai bune ganduri,marina




#23 laura_c

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:
  • Location:Constanta

Postat 06 July 2006 - 09:53 AM

Si eu subscriu la ideea ca ar trebui facuta curatenie pe acest forum. E un haos si din pacate isi pierde pe zi ce trece utilitatea.
Nu vreau sa fiu rea, dar unele intrebari sunt de-a dreptul stupide, dar desigur ca e mai usor pt unii sa intre aici si sa intrebe ceea ce ar fi trebuit sa stie deja prin studiul legislatiei de baza, asta in cazul in care sunt cu adevarat contabili.
E drept ca toti am fost odata la inceput, dar sunt sigura ca cei care sunt capabili sa dea un raspuns concludent pe acest forum au studiat foarte mult o problema aparuta, iar atunci cand au apelat la altii a fost pt confruntarea propriilor cunostinte, idei etc.
Alta problema: se incarca forumul cu mesaje de tipul "trimiteti-mi si mie pe mail......", in timp ce documentul solicitat se afla in acelasi topic la dispozitia tuturor. Asta cred ca inseamna ori comoditate, ori prostie.



#24 conta_ro

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1223 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 06 July 2006 - 10:08 AM

laura_c a spus:

Si eu subscriu la ideea ca ar trebui facuta curatenie pe acest forum. E un haos si din pacate isi pierde pe zi ce trece utilitatea.
Nu vreau sa fiu rea, dar unele intrebari sunt de-a dreptul stupide, dar desigur ca e mai usor pt unii sa intre aici si sa intrebe ceea ce ar fi trebuit sa stie deja prin studiul legislatiei de baza, asta in cazul in care sunt cu adevarat contabili.
E drept ca toti am fost odata la inceput, dar sunt sigura ca cei care sunt capabili sa dea un raspuns concludent pe acest forum au studiat foarte mult o problema aparuta, iar atunci cand au apelat la altii a fost pt confruntarea propriilor cunostinte, idei etc.
Alta problema: se incarca forumul cu mesaje de tipul "trimiteti-mi si mie pe mail......", in timp ce documentul solicitat se afla in acelasi topic la dispozitia tuturor. Asta cred ca inseamna ori comoditate, ori prostie.

Credeti ca ne puteti ajuta sa facem curatenie?
conta_ro



#25 laura_c

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 54 Postari:
  • Location:Constanta

Postat 06 July 2006 - 10:15 AM

in masura in care pot sa ajut cu ceva, o fac cu placere






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL