Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
schimbare sediu - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


schimbare sediu

1 reply to this topic

#1 Flyer

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 132 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 12 April 2007 - 11:11 AM

Va rog mult sa-mi spuneti in cazul in care comodatul pentru sediu expira se pot depune bilantul si declaratiiile cu vechiul sediu sau trebuie sa fac un nou sediu pentru a le putea depune ? Multumesc anticipat !

Aceasta postare a fost editata de Flyer: 12 April 2007 - 11:15 AM




#2 Kristinas

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Location:Constanta
  • Interests:viitor contabil

Postat 19 April 2007 - 03:10 PM

Vezi postareaFlyer, la Apr 12 2007, 12:11 PM, a spus:

Va rog mult sa-mi spuneti in cazul in care comodatul pentru sediu expira se pot depune bilantul si declaratiiile cu vechiul sediu sau trebuie sa fac un nou sediu pentru a le putea depune ? Multumesc anticipat !

Declaratiile si bilantul trebuie sa le depui, chiar daca ti-a expirat contractul de comodat, iar intre timp se face prelungirea contractului, se declara la ORC sau depinde la Registrul asociatiilor si fundatiilor si dupa aceea dupa ce ies actele de acolo se merge la Fisc (Directia Finantelor si AFP) pentru declarare schimbare sediu social.







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL