Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
bonuri fiscale diverse fara facturi - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 4

Salt la continut


bonuri fiscale diverse fara facturi

64 replies to this topic

#61 Dory

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 22 September 2005 - 05:40 PM

Nu stiu de ce mi-au aparut fetzishoarele zambaretze in loc de nr. alineatului - alineatul din Codul fiscal este (8) - art. 145.



#62 aida

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Location:constanta

Postat 16 November 2005 - 02:29 PM

Citeaza

nu se baga in seama daca nu sunt stampilate  
Puteti sa-mi explicati de ce se iau in considerare doar bonurile stampilate, pentru ca ele oricum sunt fiscale sau ar trebui sa fie deja toate:)
Multumesc




#63 IURIETG

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 57 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 13 January 2006 - 02:42 PM

POATE CINEVA SA PUNA AICI OMF 903/2000 ,ANEXA NR.1?



#64 alina_mari

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 15 January 2006 - 03:55 PM

bf nu mai sunt valabile fara factura :shock:



#65 alina_mari

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 15 January 2006 - 04:00 PM

numai bonuriile de benzina sunt valabile






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL