Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cineva de la ASE HELP! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


cineva de la ASE HELP!

10 replies to this topic

#1 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 02 May 2007 - 06:15 PM

Am nevoie de ajutorul cuiva de la ASE. Am vrut sa descarc un curs si nu ma lasa, numai daca ma loghez cu parola. Nu ma pot loga cu parola ca nu sunt studenta la ase etc.
Ma poate ajuta cineva?
Don't save it all for Christmas day,
Find a way to give a little love every day!



#2 BIBI

    Membru activ

  • Validating
  • PipPipPip
  • 1336 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate, fiscalitate, legislatie

Postat 02 May 2007 - 07:25 PM

Ce curs iti trebuie?




#3 beatrice1971

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 519 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 02 May 2007 - 08:48 PM

Eu am acces pe biblioteca ASE. Daca mai esti interesata si inca nu ai rezolvat...cu cea mai mare placere.
Ti-am dat si un PM.
Viata e ceea ce ti se intampla in timp ce esti ocupat sa faci alte planuri.



#4 kimba

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1675 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Tg Mures
  • Interests:to rule the world

Postat 03 May 2007 - 06:52 AM

multumesc ptr. ajutor. v-am dat pm.
Don't save it all for Christmas day,
Find a way to give a little love every day!



#5 iulibv

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 18 June 2007 - 02:56 PM

aceasi problema si la mine cu biblioteca ase sunt student la ase in brasov si am evoie de o lucrare de doctorat de siteul bibliotecii problema e ca nu pot sa ajung pana in bucuresti daca ma poate ajuta cineva cu downloadul :smile:
Multumesc anticipat



#6 georgi30

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 18 June 2007 - 07:56 PM

Cum se numeste lucrarea? Am una in posesia careia ma intrat dupa indelungi cautari si rugaminit... Poate esti ffffffffffffffffff norocos si este aceeasi....
georgi30



#7 iulibv

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 18 June 2007 - 11:46 PM

"Optimizarea activitatii unei intreprinderi cu ajutorul cercetarii operationale" un link la lucrare este aici http://www.biblioteca.ase.ro/resurse/resur...360&tid=207



#8 iulibv

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 18 June 2007 - 11:57 PM

sau daca nu se gaseste acea lucrarea "Optimizarea deciziei firmei" de Serban Radu R. tot in biblioteca ASE http://www.biblioteca.ase.ro/resurse/resur...360&tid=384
multumesc anticipat si daca va pot ajuta si eu cu ceva nu ezitati sa intrebati MULTUMESC



#9 minodora_2006

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 229 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 19 June 2007 - 08:50 AM

daca aveti pe cineva cunoscut in caminele Ase-ului,rugati l sa va downloadeze de acolo pentru ca site ul Ase ului nu permite accesul la materialele noi decat celor din camine sau din locatiile interne de internet.So..mult spor.

Aceasta postare a fost editata de nicoleta_c: 19 June 2007 - 08:50 AM




#10 georgi30

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 19 June 2007 - 10:35 AM

Iuli, daca in 2 ore intri si-mi dai numele lucrarii, poate te pot ajuta. Azi dupamasa am drum in ASE si incerc sa ma loghez de acolo sa-ti descarc lucrarea...Totul e sa-mi spui titlul...dar acum...
georgi30



#11 iulibv

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 21 June 2007 - 12:21 AM

multumesc pentru ajutor georgi :smile:






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL