Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Sunteti pentru demiterea presedintelui Basescu? - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 4

Salt la continut


Sunteti pentru demiterea presedintelui Basescu?

61 replies to this topic

Poll: Referendum

Sunteti pentru demiterea presedintelui Basescu?

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#61 violetam

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 52 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Braila

Postat 24 May 2007 - 06:00 PM

Chiar daca cu intarziere, simbolic, am votat si eu DA, aici, ca si pe 19. Si sunt mandra de asta. Vad ca si aici se respecta procentul, desi nu ma asteptam. Atat am avut de zis.

Aceasta postare a fost editata de violetam: 24 May 2007 - 06:02 PM




#62 sdnr

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 433 Postari:
  • Gender:Male

Postat 25 May 2007 - 02:15 PM

Vezi postareavioletam, la May 24 2007, 07:00 PM, a spus:

Chiar daca cu intarziere, simbolic, am votat si eu DA, aici, ca si pe 19. Si sunt mandra de asta. Vad ca si aici se respecta procentul, desi nu ma asteptam. Atat am avut de zis.

Hop si eu sa-ti anulez votul.. :smile:







Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL