Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Timp liber - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Timp liber

39 replies to this topic

#1 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 May 2007 - 01:31 PM

Dragi colegi ,
Cum va petreceti timpul liber, binenteles, DACA-L aveti ?? :thumbup: :fnd (2): :fnd (1): :thumbup: :tongue: :smile:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#2 fboji

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1114 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 May 2007 - 02:08 PM

Pe langa "obligatiile sociale" :smile: de intalniri (familie, prieteni) am o sumedenie de plante intre care as putea sa stau ore intregi fara sa ma plictisesc. Balconul meu e o jungla :tongue: .

Daca ti se pare simplu ce ai de facut... inseamna ca nu cunosti toate amanuntele Imagine postata



#3 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 18 May 2007 - 02:12 PM

Inseamna ca avem o pasiune comuna : florile ! Si mie imi face placere sa ma ocup de ele !! :smile:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#4 coconat

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 159 Postari:

Postat 19 May 2007 - 08:20 AM

ma plimb prin padure, pe jos sau cu bicicleta, merg cu masina si vizitez manastirile din zona.(sunt multe in Bucovina)
Chiar dacă omul va face un cer nou și un pământ nou, tot nu va fi fără griji!



#5 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 19 May 2007 - 12:50 PM

Din ce localitate esti ??
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#6 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 20 May 2007 - 12:58 PM

sambata de exemplu un gratar la mama acasa , noroc ca sta in Bucureti :smile:
RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres



#7 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 May 2007 - 01:01 PM

Presupun ca sta la curte, nu ?? numai vremea e cam ......., dar, daca te simti bine , asta este cel mai important ! :smile:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#8 coconat

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 159 Postari:

Postat 21 May 2007 - 10:08 AM

Vezi postareacristina5859, la May 19 2007, 01:50 PM, a spus:

Din ce localitate esti ??

Gura Humorului. Va invit pe toti la Festivalul Umor la Gura Humorului, la sfarsitul lui iunie. Ups, suna a reclama, nu? Puteti sa imi stergeti mesajul!
Chiar dacă omul va face un cer nou și un pământ nou, tot nu va fi fără griji!



#9 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 May 2007 - 10:44 AM

Poate venim, cine stie !! Bine ca ne-ai spus !!!Multumim !! :smile:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#10 IULIANA1207

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 755 Postari:
  • Location:Ploiesti

Postat 21 May 2007 - 02:01 PM

In fata blocului in care locuiesc exista un spatiu de 3/15 m. Cand m-am mutat eu acest spatiu era loc de spalat masini, aruncat gunoaie, etc. Acum, dupa 3 ani de munca atat cu pamantul cat si cu oamenii, am o gradinita in care "ma joc" de-a gradinarul cand am timp liber. Iarba, flori, arbusti, gard viu, plus florile din apartament ma ajuta sa ma relaxez si sa fac ceva placut si util in timpul liber. Imi place de asemenea sa ma urc in masina si sa plec unde vad cu ochii, imi plac traseele off-road, satele uitate de lume din munti si tot ce nu a atins inca foarte tare civilizatia secolului in care traim.
iuliana



#11 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 May 2007 - 01:14 PM

se cunoaste ca este duminica, ce putini suntem online !!!!!!!!!!!!!!! :ok:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#12 Onica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 44 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 27 May 2007 - 05:02 PM

Eu cu sotul mergem la plimbare cu copiii prin Herastrau. Ce bine a langa apa............ :smile:



#13 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 28 May 2007 - 01:24 PM

Cateodata si eu mai merg in Herastrau.......imi place de cand eram copil !!!
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#14 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 29 May 2007 - 06:14 PM

Cu riscul de a parea snoaba si fitoasa .... dar shoppingul e pasiunea mea ..... ma relaxeaza sa ma plimb prin magazine chiar daca nu cumpar nimic ....abia astept sa se deschida mall-urile la Cluj .... o saptamana nu mai dau pe acasa :smile:

Aceasta postare a fost editata de Diana_: 29 May 2007 - 06:14 PM

Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#15 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 30 May 2007 - 08:50 AM

Sper ca mergi si cu portofelul plin, altfel............ :smile: !!
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#16 Diana_

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 30 May 2007 - 08:54 AM

Incep sa fac economii de pe acum :biggrin: .... pana in octombrie..... se strange ceva :smile:
Traim in Romania .... si asta ne ocupa tot timpul



#17 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 30 May 2007 - 09:33 AM

Iti doresc bafta la strans !!! :smile:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#18 coconat

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 159 Postari:

Postat 30 May 2007 - 11:16 AM

vad ca nici un contabil/economist de parte masculina nu se baga la topicul asta. nu vad nici un: " imi place offroad-ul si motoarele 4x4 turate la maxim" sau "imi petrec timpul liber la meci" sau chiar " colectionez timbre si in timpul liber le pun in ordine" !!!! :smile: :tongue:
Chiar dacă omul va face un cer nou și un pământ nou, tot nu va fi fără griji!



#19 cristina5859

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1152 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 30 May 2007 - 12:22 PM

poate, baietii nu au timp liber !!!! :smile:
Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea. Cunoasterea este limitata, imaginatia inconjoara lumea .



#20 iulica.56

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 78 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:DIOSTI-JUD.DOLJ
  • Interests:PROBLEME CONTABILITATE DE ORICE FEL.

Postat 31 May 2007 - 11:26 AM

Hai sa va deconectez si eu cu ceva.Timp liber nu prea am de loc ca acasa am si multe animale si pasari de curte. Printre cestea mai am si 9 ciini la care le fac mincare Iubesc ff mult ciini.sint cei mai buni prieteni credinciosi ai omului.Te slujesc neconditionat.Va pun in atas un clip cu un catel cocar.Mi-i la trimis cineva si sper sa va deconecteze.

Fisiere atasate


nimeni nu le stie pe toate si niciodata nu este prea tirziu pentru a invata.






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL