Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Ordinul 46/2007 pentru aprobarea Normelor metodologice privind întocmirea și depunerea situațiilor financiare trimestriale ale institutiilor publice - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

Ordinul 46/2007 pentru aprobarea Normelor metodologice privind întocmirea și depunerea situațiilor financiare trimestriale ale institutiilor publice

1 reply to this topic

#1 gabidanea

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Satu Mare

Postat 05 July 2007 - 10:09 PM

Am incercat sa descarc de pe site-ul Ministerului Finantelor Publice Ordinul 46/2007, precum si Normele metodologice privind întocmirea și depunerea situațiilor financiare trimestriale ale instituțiilor publice în anul 2007 cu tot cu anexele care trebuie completate, insa, din nefericire, nu am reusit. Daca cineva ma poate ajuta cu acest Ordin si normele metodologice, il rog sa mi le trimita pe adresa de mail: gabidanea@yahoo.com
Multumesc anticipat



#2 georgi30

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 16 July 2007 - 02:30 PM


georgi30






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL