Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
WINMENTOR - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


WINMENTOR


125 replies to this topic

#1 teddy__

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 07 July 2007 - 10:01 AM

SALUTARE


STIE CINEVA DACA VA FI UN UPDATE IN MENTOR PT D 394?

MULTUMESC

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 06 August 2008 - 12:52 PM




#2 Biaconsult

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj-Napoca

Postat 12 July 2007 - 12:57 PM

Da, trebuie sa apara azi sau maine, daca intri pe site-ul www.winmentor.ro o sa gasesti instructiunile declaratiei 394.




#3 MARINA-CORINA

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 12 July 2007 - 01:14 PM

A aparut declaratia 394 in MENTOR. Este vorba de versiunea 455 :lostit (13):



#4 ursache ramona paula

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 75 Postari:
  • Location:oradea

Postat 22 September 2007 - 10:16 PM

eu folosesc winmentor, si sunt foarte multumita. Costa ceva, dar se poate plati si in rate. Incearca pe reclama.ro. In functie de ce module doresti, poti sa calculez cat te costa. Ai acolo ajutor calculator. Ce nu stie multa lume este ca poti negocia pretul. Eu m-am prins prea tarziu de smecherie. Succes!!!

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 07 April 2009 - 05:28 PM




#5 Guest_cesca_*

  • Guests

Postat 22 November 2007 - 11:02 AM

Imi poate spune cineva cum se procedeaza la stornarea mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar in winmentor,vreau sa le stornez si sa le trec in 371



#6 Guest_f1cvb_*

  • Guests

Postat 23 November 2007 - 12:18 PM

Buna ziua!
:smile: Stiti ca programul de contabilitate winmentor ,se poate achizitiona in luna decembrie ,de catre cei care sunt membrii CECCAR ,cu o reducere de 50% ?Considerati ca fac o buna investitie ?Multumesc ! :thumbup:



#7 ramoramo76

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 55 Postari:

Postat 23 November 2007 - 01:32 PM

Vezi postareaf1cvb, la Nov 23 2007, 02:18 PM, a spus:

Buna ziua!
:smile: Stiti ca programul de contabilitate winmentor ,se poate achizitiona in luna decembrie ,de catre cei care sunt membrii CECCAR ,cu o reducere de 50% ?Considerati ca fac o buna investitie ?Multumesc ! :thumbup:
eu zic ca mai bine ai alege saga este mult mai bun si la un pret bun



#8 Vartosul

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 148 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 23 November 2007 - 01:51 PM

Consider ca faci publicitate (nu tocmai buna) la Winmentor.

Mi-a placut insa raspunsul lui ramoramo76.

Numai smilies.



#9 Guest_f1cvb_*

  • Guests

Postat 23 November 2007 - 02:19 PM

Vezi postareaVartosul, la Nov 23 2007, 01:51 PM, a spus:

Consider ca faci publicitate (nu tocmai buna) la Winmentor.

Mi-a placut insa raspunsul lui ramoramo76.

Numai smilies.



Crezi ce vrei, dar asta este oferta si am crezut ca sunt si alti interesati .Daca actiunea seamana a publicitate,imi pare rau,nu a fost facuta intentionat.Am vrut sa aflu,daca se merita si multumesc lui ramoramo76 pentru sfat .



#10 softeconomic

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 23 November 2007 - 05:06 PM

Vezi postareaf1cvb, la Nov 23 2007, 12:18 PM, a spus:

Buna ziua!
:smile: Stiti ca programul de contabilitate winmentor ,se poate achizitiona in luna decembrie ,de catre cei care sunt membrii CECCAR ,cu o reducere de 50% ?Considerati ca fac o buna investitie ?Multumesc ! :thumbup:

eu zic ca da

ai versiuni noi gratuite, suport de la distribuitorul local, etc



#11 radubc

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Location:Calgary, AB

Postat 23 November 2007 - 05:10 PM

Dupa vreo 3 ani de lucrat cu el in diverse firme eu zic ca merita. Mai ales la jumate de pret. Si suportul de la distribuitori locali este un avantaj enorm. Dar nu se vede decat in caz de nevoie. :smile:



#12 ana_t

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 23 November 2007 - 05:51 PM

Vezi postareaf1cvb, la Nov 23 2007, 02:18 PM, a spus:

Buna ziua!
:smile: Stiti ca programul de contabilitate winmentor ,se poate achizitiona in luna decembrie ,de catre cei care sunt membrii CECCAR ,cu o reducere de 50% ?Considerati ca fac o buna investitie ?Multumesc ! :thumbup:
Buna ziua.Eu folosesc WinMentor si pot sa spun ca este o investitie foarte buna !



#13 cucubau

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Cluj Napoca
  • Interests:Linux

Postat 27 November 2007 - 09:41 AM

Si eu am cumparat WinMentor la jumatate de pret(acum 3 ani) fiind membru CECCAR. Parere: cred ca daca pretul normal ar fi acesta injumatatit tot ar fi scump. In plus esti captiv in sistemul lor, adica nu-i intereseaza deloc utilizatorul. Ei fac totul cum sa fie mai usor programatorului si utilizatorul sa se spele pe cap cu el. Atunci de ce mai exista calculatorul?? Apropo a rezolvat jurnalele de TVA? Ca ramasesera mult in urma cu ele.



#14 radubc

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Location:Calgary, AB

Postat 27 November 2007 - 08:18 PM

Vezi postareacucubau, la Nov 27 2007, 09:41 AM, a spus:

... In plus esti captiv in sistemul lor, adica nu-i intereseaza deloc utilizatorul. Ei fac totul cum sa fie mai usor programatorului si utilizatorul sa se spele pe cap cu el...

??? Ii prima data cand aud asa ceva si nu prea inteleg ce vrei sa spui?



#15 mariana_flo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 206 Postari:
  • Location:bucuresti, sector 3
  • Interests:vreau sa fiu la curent cu noutatile in domeniu

Postat 28 November 2007 - 01:43 PM

eu lucrez de multi ani pe Winmentor. Pentru mine este cel mai bun program intalnit. Si.. am testat destule.



#16 softeconomic

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 4 Postari:

Postat 02 December 2007 - 11:24 PM

Vezi postareacucubau, la Nov 27 2007, 09:41 AM, a spus:

Si eu am cumparat WinMentor la jumatate de pret(acum 3 ani) fiind membru CECCAR. Parere: cred ca daca pretul normal ar fi acesta injumatatit tot ar fi scump. In plus esti captiv in sistemul lor, adica nu-i intereseaza deloc utilizatorul. Ei fac totul cum sa fie mai usor programatorului si utilizatorul sa se spele pe cap cu el. Atunci de ce mai exista calculatorul?? Apropo a rezolvat jurnalele de TVA? Ca ramasesera mult in urma cu ele.

ia intra matale pe site-ul lor si descarca ultima versiune care e 100% gratuita nu ca la altii care iti iau bani in fiecare an pe chestia asta si o sa vezi ca ai si jurnale, decl 394, etc



#17 alidi

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 06 December 2007 - 09:35 AM

am si eu o mare problema, firma la care lucrez a inceput activitatea de productie , iar eu nu stiu cum se lucreaza in mentor productia, care sunt pasi ce trebuiesc urmati.
va rog , daca puteti ajutati-ma si pe mine. multumesc :smile:



#18 GeForce

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 137 Postari:
  • Gender:Male

Postat 06 December 2007 - 09:53 AM

Posteaza la forumul cu programe de contabilitate. :smile:



#19 alidi

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 06 December 2007 - 11:02 AM

am si eu o mare problema, firma la care lucrez a inceput activitatea de productie , iar eu nu stiu cum se lucreaza in mentor productia, care sunt pasi ce trebuiesc urmati.
va rog , daca puteti ajutati-ma si pe mine. multumesc
:smile:



#20 alidi

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 06 December 2007 - 11:03 AM

am si eu o mare problema, firma la care lucrez a inceput activitatea de productie , iar eu nu stiu cum se lucreaza in mentor productia, care sunt pasi ce trebuiesc urmati.
va rog , daca puteti ajutati-ma si pe mine. multumesc :smile:






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL