Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
formulare bilant - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

formulare bilant

1 reply to this topic

#1 liliana77

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 133 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj Napoca

Postat 12 July 2007 - 10:17 AM

buna ziua,
as avea nevoie de anele 9, 14b, 22, 30 in format excel, daca le are cineva il rog sa le posteze, multumesc anticipat



#2 cceraceanu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 12 August 2007 - 07:06 PM

Vezi postarealiliana77, la Jul 12 2007, 11:17 AM, a spus:

buna ziua,
as avea nevoie de anele 9, 14b, 22, 30 in format excel, daca le are cineva il rog sa le posteze, multumesc anticipat
buna ziua,
te rog frumos daca se poate sa-mi trimiti direct la adresa cceraceanu@yahoo.com planul de prevenire si protectie despre care vorbesti. multumesc anticipat







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL