Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
grile rezolvate iunie 2007-cons. fiscal - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 22

Salt la continut


- - - - -

grile rezolvate iunie 2007-cons. fiscal

427 replies to this topic

#421 anamaria86

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 16 February 2010 - 12:10 PM

Va rog sa-mi trimiteti si mie. adresa: monica@oocpa.ro

Va multumesc!

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 20 February 2010 - 03:24 PM




#422 LazarAdina

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 19 February 2010 - 12:21 PM

va rog frumos si la adresa lazaradina1980@yahoo.co.uk

Multumesc mult
:smile:

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 20 February 2010 - 03:24 PM




#423 florinmladin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Gender:Male

Postat 20 February 2010 - 01:00 PM

Set complet grile 2007-2009 si alte materile ajutatoare pe email:mladin.florin@yahoo.com, dar cel mai usor si bine pe http://www.reclama.ro- la "comentarii" intrati in blog si cautati "Examen CCF" ultima postare. Ce este aici la alt topic, probabil voi sterge curand din cauza lipsei de spatiu pentru alte postari de interes...

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 20 February 2010 - 03:24 PM

Don't worry! Just panic!



#424 madalinab

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1733 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 20 February 2010 - 03:28 PM

Florin, ti-am editat deja 2 mesaje si am rugamintea sa nu mai postezi acel site intrucat, indirect, iti faci reclama. Eu nu am gasit acolo nici o legatura catre blog-ul de care vorbesti, dar poate gasesti o cale sa faci trimitere direct in blog, daca tot doresti sa ajuti.
Altfel, site-ul postat este unul comercial si, fara autorizarea administratorului acestui forum, nu este acceptata reclama, fapt prevazut in regulament.

Numai bine.
Madalina



#425 florinmladin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Gender:Male

Postat 20 February 2010 - 08:36 PM

Vezi postareamadalinab, la Feb 20 2010, 03:28 PM, a spus:

Florin, ti-am editat deja 2 mesaje si am rugamintea sa nu mai postezi acel site intrucat, indirect, iti faci reclama. Eu nu am gasit acolo nici o legatura catre blog-ul de care vorbesti, dar poate gasesti o cale sa faci trimitere direct in blog, daca tot doresti sa ajuti.
Altfel, site-ul postat este unul comercial si, fara autorizarea administratorului acestui forum, nu este acceptata reclama, fapt prevazut in regulament.

Numai bine.

Ok nu-i nicio problema, am vrut sa ajut, nu am timp sa fac alte trimitere, de acolo din site se face accesul la blog, nu dati spatiu suficient pe forum sa postez ceea ce stiu ca altii au nevoie. M-am gandit mult cum sa fac, dar nu am avut altfel cum sa fac, ca nu pot raspunde pe email celor care vor aceste grile in timp util. Imi pare rau pentru cei care le doresc si nu au cum sa le obtina...
Don't worry! Just panic!



#426 florinmladin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Gender:Male

Postat 20 February 2010 - 08:45 PM

pentru subiecte set complet 2007-2009, incercati http://mladin.ro/blog/, daca administratorul il va considera tot comercial atunci, nu am ce face...o seara buna
Don't worry! Just panic!



#427 isadin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 24 February 2010 - 06:01 PM

Vezi postareamelany465, la Sep 3 2008, 06:57 PM, a spus:

Vezi postareacristy_botezatu, la Jul 26 2007, 11:13 AM, a spus:

daca vrea cineva grilele din iunie de la consultanti rezolvate sau una din variantele date la examenul de experti tot din iunie 2007.............


buna!
le vreau si eu cristy...daca lista nu e prea mare.... :smile: ...multumesc! ( adresa mea : melany465@yahoo.com
as dori si testele la ds anamaria_din@yahoo.com



#428 isadin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 24 February 2010 - 06:10 PM

Vezi postareanicolasm, la May 6 2009, 03:48 PM, a spus:

timite-mi si mie te rog.
Multumesc
Imi poti transmite si mie grilele la dresa anamaria_din@yahoo.com






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL