Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
"Plan de securitate si sanatate pe santier" - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

"Plan de securitate si sanatate pe santier"

16 replies to this topic

#1 Ocsi

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 766 Postari:
  • Location:Oradea
  • Interests:Excursii, internet, filme S.F. etc.

Postat 01 August 2007 - 01:06 PM

Are cineva un model de "Plan de securitate si sanatate pe santier" pe care l-as putea adapta nevoilor proprii?
Acu m-am lovit de prima data de el, pana acum nu a cerut nici un beneficiar asa ceva.
Daca aveti ceva, orice care sa fie facut pe baza HG300/2006, va rog, daca se poate, sa mi-l trimiteti pe e-mail la adresa rovidgyozo@yahoo.com . Practic imi trebuie ca si indrumar sa vad cam cum arata unul din asta.
E destul de urgent................
Cele scrise mai sus reprezinta doar o parere,
daca o iei de buna, o faci pe riscul tau.



#2 liliana77

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 133 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj Napoca

Postat 01 August 2007 - 01:16 PM

atasez aici pt cine are nevoie un plan de prevenire si protectie facut pt birou, dar care se poate adapta si la alte posturi de lucru


revin, de ce am Upload failed. Please ask the administrator to check the settings and permissions??

Aceasta postare a fost editata de liliana77: 01 August 2007 - 01:19 PM




#3 simona_2007

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 02 November 2007 - 10:12 AM

buna ziua!
mă poate ajuta cineva cu un plan de prevenire și protectie pentru un magazin?
mulțumesc mult.



#4 simlascu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 14 December 2007 - 01:54 PM

si eu as avea nevoie de un model pentru planul de prevenire si securitate (eventual pt santier)
multumesc
adresa de mail simlascu@yahoo.com

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 09 July 2008 - 02:56 PM




#5 roxanali

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 Postari:
  • Location:Ploiesti

Postat 14 December 2007 - 05:34 PM

Planul de prevenire si protectie se intocmeste dupa efectuarea evaluarii riscurilor de accidentare si imbolnavire profesionala pentru fiecare loc de munca in parte in baza fisei de masuri propuse. Gasesti un model in ghidul pentru evaluare de la ITM. Daca nu il ai, cand ajung la celalalt birou, probabil maine, iti trimit unul general.



#6 doiny

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 Postari:

Postat 13 January 2008 - 04:59 PM

Roxana , zi-mi si mie cum te inregistrezi 332=711 , pe baza unei calculatii de cost , de la inceputul obiectivului pana la sfarsitul lunii in curs?



#7 silviuso

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 29 February 2008 - 09:18 AM

salut,
am nevoie si eu de un plan de securitate si sanatate. Daca aui facut rost deja de unul intre timp te rog sa imi trimiti si mie unul. Multumesc mult!



#8 liliana77

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 133 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Cluj Napoca

Postat 29 February 2008 - 01:33 PM

atasez un instrument de evaluare riscuri si un model plan prevenire, dupa care m-am inspirat si eu, sper sa va fie de folos

Fisiere atasate





#9 LRad

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 28 March 2008 - 11:54 PM

fisierele afisate mai sus nu functioneaza.. va rog sa le uploadati din nou



#10 cornelia

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 14 April 2008 - 06:35 PM

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un "Plan de securitate si sanatate pe santier" , e f. urgent, multumesc
Cornelia



#11 allexutza21

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 16 June 2008 - 09:33 AM

am si eu nevoie de un plan de securitate pentru un magazin s-au ce ar trebui sa contina planul si masuri specifice orice va las adresa mea alexandrachiru@yahoo.com cu mii de multumiri!



#12 ecaterina mariana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 01 July 2008 - 01:00 PM

Te rog Liliana sa mi-l trimiti si mie pe adresa : ecaterinasuciu09@yahoo.com! Am mare nevoie de el! E urgentttttt!!!!!!!!
Mii de multumiri!!!!!!!!!

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 09 July 2008 - 02:56 PM




#13 elya 07

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 14 October 2008 - 11:53 AM

:thumbup: Am si eu nevoie de un plan de sanatate si securitate pentru santier cine ma poate ajuta .Va rog mult !
Adresa ady0200@yahoo.com



#14 elya 07

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 17 October 2008 - 10:24 AM

Ajutorrrrrrrrr1 Nu ma vade nimeni! Am si eu nevoie de un model de "Plan de securitate si sanatate pe santier" .MA AJUTA SI PE MINE CINEVA. VA ROG!
ady0200@yahoo.com

:thumbup: :tongue:



#15 milosica

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 16 November 2008 - 02:37 PM

Vezi postareaelya 07, la Oct 17 2008, 11:24 AM, a spus:

Ajutorrrrrrrrr1 Nu ma vade nimeni! Am si eu nevoie de un model de "Plan de securitate si sanatate pe santier" .MA AJUTA SI PE MINE CINEVA. VA ROG!
ady0200@yahoo.com

:thumbup: :frusty:
Nu am un model, dar informatiile de la urmatorul link v-ar putea ajuta http://imm.protectia...htm#bmk_yawc_15



#16 dmilicescu

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 17 December 2008 - 01:54 PM

Daca vreti un model de plan propriu pentru santiere de constructii accesati:
http://www.protectiamuncii.com.ro/site/nou...itate-in-munca/

oricum trebuie sa fiti foarte atenti la ceea ce scrieti in acest plan pentru ca implica raspunderea administratorului.

spor.

Daniel



#17 nna

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 20 March 2009 - 12:14 PM

Merci........pt link-ul http://www.protectiamuncii.com.ro/site/nou...nca/........m/a ajutat ff mult :sad:






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL