Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
formulare nepersonalizate - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


formulare nepersonalizate

4 replies to this topic

#1 ivancristina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 184 Postari:
  • Location:oradea

Postat 01 March 2005 - 02:13 PM

Si totusi la ce concluzie am ajuns cu formularele vechi nepersonalizate?
Cele personalizate se cam termina , mai am nepersonalizate o gramada
pe care cred ca le-am si scos de pe stoc , ce fac ?



#2 sogardro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 126 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 01 March 2005 - 04:05 PM

se folosesc in continuare...cele obtinute in baza ord 989/2002




#3 danae

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 951 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 02 March 2005 - 12:16 PM

am citit de multe ori paragraful si eu cred ca se refera la documente PERSONALIZATE cumva nu la acele formulare complet nepersonalizate.
adica trebuie sa fie ceva tiparit "de fabrica", sigla, denumirea societatii ar fi cel mai logic, chiar daca nu sunt TOATE elementele.
daca voiau sa le lase in continuare pe acestea, spuneau altfel!



#4 sogardro

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 126 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 02 March 2005 - 12:42 PM

Daca vrei sa te convingi, atunci suna la Imprimaria Nationala sa-ti spuna cum s-au emis dosumente cu regim special in baza ord. 989/2002 si asa iti vei raspunde singur la .... :lol:

Dupa mine textul este clar, nu exista interpretari; noi complicam mai mult lucrurile decat sa le simplificam.



#5 pcl

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 194 Postari:
  • Location:Brasov

Postat 08 April 2005 - 09:22 AM

este vorba de cele PERSONALIZATE.Si eu am inteles gresit, ca ar fi cele nepersonalizate si m-am ales cu o amenda de la garda de 10.000.000.Negociata ca la piatza,of course..... :evil:
Claudia P.
Numai la noi se poate intampla






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL