Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Cateva intrebari daca se poate.Thank you! - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Cateva intrebari daca se poate.Thank you!

  • Nu puteti replica pe acest topic
No replies to this topic

#1 Vall

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Gender:Male

Postat 06 August 2007 - 07:26 PM

Buna la toata lumea...sunt in curs de deschidere a unei firme de genu servicii(webhosting si cateva activitati din domeniul IT) si m-am tot uitat si eu pe net din punctul de vedere al unui om care nu stie c-am nimic despre necesitatile de contabilitate ale unui SRL.As avea si eu o rugaminte daca se poate:
1.Imi poate cineva recomanda un program de facturari, clienti etc sa fac lucrurile normale intr-o firma.
2.Am nevoie neaparat de contabil in firma(ca si termeni legali) sau din punct de vedere al bilantului care nu stiu sal intocmesc si asa mai departe celelalte acte necesare.?
3.Toata actele lunare (care am vazut ceva pe forum) imi puteti face un link catre topic nr.(Thank you)
4.Ar trebuii sa cunosc anumite puncte ascunse sau legi sunt care as intra eu in mod special ca furnizor de servicii?
5.Ce "Tips" aveti pentru un incepator in ale bussinesului si alte puncte de vedere :P
Va multumesc


  • Nu puteti replica pe acest topic




Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL