Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cereri SUBIECTE, GRILE 2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 15

Salt la continut


cereri SUBIECTE, GRILE 2007

283 replies to this topic

#281 alegrin

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 08 September 2007 - 08:32 PM

Vezi postarearapnica, la Sep 8 2007, 07:55 PM, a spus:

As vrea si eu subiectele rezolvate la evaluare 248-296. Adresa de mail marica_ramona@yahoo.com
Multumesc!
trimite-mi si mie te rog rezorvarile daca ai facut rost de ele nituveronica2003@yahoo.com



#282 bituminel

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 08 September 2007 - 08:38 PM

v-am trimis io toate rezolvarile la materiile de maine :).
bafta
oferta limitata pana la 10 jumate cand plec la o bere de relaxare - cine mai vrea sa posteze mail-ul




#283 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 September 2007 - 01:53 PM

Vezi postarearapnica, la Sep 8 2007, 05:11 PM, a spus:

Ma poate ajuta cineva cu rezolvarile problemelor de evaluare pentru accesul la experti contabili? Dar cu raspunsurile la intrebarile 248-296??
Adreasa de mail marica_ramona@yahoo.com

Please!!!!!!

Vezi postarearapnica, la Sep 8 2007, 05:26 PM, a spus:

Vreau si eu problemelerezolvate la evaluare si teoria rezolvata de la 248- la 296 la adresa marica_ramona@yahoo.com
Multumesc mult! :notworthy:

Vezi postarearapnica, la Sep 8 2007, 07:55 PM, a spus:

As vrea si eu subiectele rezolvate la evaluare 248-296. Adresa de mail marica_ramona@yahoo.com
Multumesc!

ai deschis 3 topicuri separate cu cereri subiecte desi exista DEJA unul special creat pt. asta (unde ti le-am si mutat PE TOATE 3, adica aici!). astfel ai incalcat in mod repetat regulamentul privind postarea mesajelor si primesti PRIMA SANCTIUNE = ATENTIONARE PUBLICA !

TE ROG MULT SA RECITESTI REGULAMENTUL ACESTUI FORUM SI SA-L RESPECTI, ALTFEL VOM FI NEVOITI SA-TI APLICAM SI ALTE SANCTIUNI CE POT DUCE CHIAR LA BLOCAREA CONTULUI TAU.

respecta regulamentul si totul va fi bine :biggrin:

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 09 September 2007 - 01:54 PM




#284 mmariana

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 10 September 2007 - 02:49 PM

AS DORI REZOLVARILE PROBLEMELOR DE LA CONTA DE LA 850 LA FINAL DIN CARTEA 2007.LE-AM MAI GASIT DAR NU SUNT TOATE. LE ARE CINEVA PE TOATE? MULTUMESC






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL