Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
PERSOANA FIZICA -LICHIDATOR - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


PERSOANA FIZICA -LICHIDATOR

4 replies to this topic

#1 popa carmen luminita

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 20 August 2007 - 02:45 PM

BUNA ZIUA!
VA ROG SA MA AJUTATI DACA SE POATE.CF MODIFICARILOR -LG.254/19.07.2007-ADUSE LA
ORGANIZARE ACTIVITATII PRACTICIANILOR IN INSOLVENTA (OUG.86/8.11.2006), PRACTICIANUL IN INSOLVENTA AR PLATI IMPOZIT PE VENIT CA SI PERSOANA FIZICA(ASOCIAT).DECI ACEASTA MODIFICARE A VENIT INCEPAND CU LUNA IULIE A ANULUI 2007.IN IANUARIE 2007 S-A DEPUS 010 PT.OBLIG.SALARII LUNAR SI TVA LUNAR PRECUM SI PLATITOARE DE IMPOZIT PE PROFIT.CF.MODIFICARILOR PERSOANA FIZICA-PRACTICIANUL IN INSOLVENTA AR PLATI IMPOZIT PE VENIT SI AR TREBUI DEPUS DIN NOU 010 PT.OBLIGATIILE LA SALARII SI TVA.VA ROG SA MA AJUTATI SA IMI SPUNE-TI DACA SE PROCEDEAZA BINE.S-A INTREBAT LA FINANTE DAR NICI EI NU STIU MARE LUCRU CUM S-AR PROCEDA .VA ROG MULT .ASTEPT UN RASPUNS.



#2 Vartosul

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 148 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 20 August 2007 - 04:08 PM

Toata lumea ar fi mult mai dispusa sa te ajute daca nu ai scrie cu litere mari. Parerea mea...




#3 popa carmen luminita

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 21 August 2007 - 11:08 AM

Vezi postareaVartosul, la Aug 20 2007, 05:08 PM, a spus:

Toata lumea ar fi mult mai dispusa sa te ajute daca nu ai scrie cu litere mari. Parerea mea...




Multumesc tare mult pentru raspuns!!!!!!!



#4 inovacus

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 24 August 2007 - 01:18 PM

in primul rand trebuia depusa decla o70 pt PF nu o1osi da inttr-adevar in decla 070 trebuie specificate toate obligatiile salariale obligatoriu care sunt retinute - vector fiscal!+tvasi legat de impozit e impozit pe venit, nu?mai traba sa platesti si cass pt acel venit net stabilit prin decizia de impunere estimativa si finala de la finante! :lostit (13):



#5 popa carmen luminita

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 30 August 2007 - 12:51 PM

Multumesc mult pentru sfat.Sper sa gasesc intelegere la finante.O zi buna






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL