Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
cereri CURSURI - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


cereri CURSURI

23 replies to this topic

#1 flori_i

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:
  • Location:BUCURESTI
  • Interests:contabilitate

Postat 11 August 2007 - 09:29 AM

Vezi postareaElena Pana, la Aug 7 2007, 02:33 PM, a spus:

Depinde despre care curs intrebi. Cel pt. acces la experti a inceput de ieri 06.08.2007, la tehnic Club pe Serban Voda. Au fost 4 ore de drept comercial. Acum nu stiu ce pierzi! Au fost persoane in sala care au plecat pt. ca ele considerau ca ne invata ca la clasa I. Surpriza a fost spre final, cand am rezolvat cu profa niste studii de caz, pe care eu personal, gandind economic, sigur le-as fi gresit in examen. Ce am inteles eu, este ca trebuie sa gandesti pur teoretic prin prisma fiecarei materii si nu economic in ansamblu, caci altfel le faci varza. Oricum cursul tine pana in septembrie si nu cred ca ar strica nimanui.

Progranul de lucru nu-mi permite sa ajung la cursuri. V-as ramane recunoscatoare daca mi-ati putea trimite si mie pe mail macr o parte din studiile de caz...va rog...adresa este: flori_i_niculescu@yahoo.com -Multumesc.



#2 oly55

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 11 August 2007 - 04:54 PM

te rog trimite-mi si mie problemele care s-au facut la cursurile de la conta si fiscala pe adresa mhldvd@yahoo.com.

Vezi postareaElena Pana, la Aug 7 2007, 02:33 PM, a spus:

Depinde despre care curs intrebi. Cel pt. acces la experti a inceput de ieri 06.08.2007, la tehnic Club pe Serban Voda. Au fost 4 ore de drept comercial. Acum nu stiu ce pierzi! Au fost persoane in sala care au plecat pt. ca ele considerau ca ne invata ca la clasa I. Surpriza a fost spre final, cand am rezolvat cu profa niste studii de caz, pe care eu personal, gandind economic, sigur le-as fi gresit in examen. Ce am inteles eu, este ca trebuie sa gandesti pur teoretic prin prisma fiecarei materii si nu economic in ansamblu, caci altfel le faci varza. Oricum cursul tine pana in septembrie si nu cred ca ar strica nimanui.




#3 florentina2007

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 20 August 2007 - 01:08 PM

Te rog trimite-mi si mie problemele care s-au facut la toate cursurile pentru acces la la care ai fost pe adresa pvf53@yahoo.com
Multumesc.
Florentina



#4 lumi78

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 34 Postari:

Postat 20 August 2007 - 02:30 PM

As vrea si eu problemele de la cursuri daca se poate pe adresa cris78ro@yahoo.com.
Multumesc frumos



Vezi postareaflorentina2007, la Aug 20 2007, 02:08 PM, a spus:

Te rog trimite-mi si mie problemele care s-au facut la toate cursurile pentru acces la la care ai fost pe adresa pvf53@yahoo.com
Multumesc.
Florentina




#5 Petrov

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 20 August 2007 - 08:23 PM

buna, aveti cumva in format electronic cursurile care se fac la ceccar pentru expert contabil? Imi puteti trimite si mie pe laviniapet@yahoo.com.
Multumesc



#6 geanina_2007

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 9 Postari:

Postat 20 August 2007 - 09:22 PM

buna,

imi pute-ti trimite si mie cursurile pe adresa grigoregeanina@yahoo.com

multumesc,



#7 ica13

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 21 August 2007 - 09:09 AM

Buna ziua,

Am si eu o rugaminte, m-am inscris la cursurile pentru expert contabil dar nu reusesc sa ajung decat la 18.30 si dupa cum vad acestea nu tin pana la 20.30 cum trebuie deci nu prea apuc sa prind si eu ceva. Ma puteti ajuta va rog sa-mi copiez si eu cursurile de la cineva, e ultimul an in care as putea sa dau acest examen si sa-l iau dupa anul asta nu voi mai avea timp sa invat.

Va multumesc anticipat si va doresc spor la invatat.
Ica



#8 mihavesa

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1623 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 21 August 2007 - 09:43 AM

Vezi postareaPetrov, la Aug 20 2007, 09:23 PM, a spus:

buna, aveti cumva in format electronic cursurile care se fac la ceccar pentru expert contabil? Imi puteti trimite si mie pe laviniapet@yahoo.com.
Multumesc

se gasesc pe adresa grupului de pe yahoo



#9 ica13

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 21 August 2007 - 10:27 AM

Multumesc



#10 danny2222

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 98 Postari:
  • Gender:Male

Postat 21 August 2007 - 01:07 PM

Buna va rog ajutati-ma si pe mine cu acele cursuri. Adresa mea este danny2222@k.ro



#11 danny2222

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 98 Postari:
  • Gender:Male

Postat 26 August 2007 - 04:36 PM

Poate ne ajuta cineva cu niste cursuri scanate.
Sau cu niste informatii. Ce spun cei care tin cursul? Cum vor fi problemele la conta? La control va fi doar grila?



#12 mihavesa

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1623 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 August 2007 - 07:41 PM

Vezi postareadanny2222, la Aug 26 2007, 05:36 PM, a spus:

Poate ne ajuta cineva cu niste cursuri scanate.
Sau cu niste informatii. Ce spun cei care tin cursul? Cum vor fi problemele la conta? La control va fi doar grila?

cateva cursuri primite am eu pe mail, dar nu e mare lucru, sunt prb din carte rezolvate (unele chiar gresit), le-am primit si eu. am postat ceva pe grupul de pe yahoo, o sa mai pun



#13 oly55

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 11 Postari:

Postat 27 August 2007 - 12:03 PM

daca are cineva cursuri scanata de contabilitate am si eu rugamintea sa-mi trimita si mie pe mhldvd@yahoo.com

Vezi postareamihavesa, la Aug 26 2007, 08:41 PM, a spus:

Vezi postareadanny2222, la Aug 26 2007, 05:36 PM, a spus:

Poate ne ajuta cineva cu niste cursuri scanate.
Sau cu niste informatii. Ce spun cei care tin cursul? Cum vor fi problemele la conta? La control va fi doar grila?

cateva cursuri primite am eu pe mail, dar nu e mare lucru, sunt prb din carte rezolvate (unele chiar gresit), le-am primit si eu. am postat ceva pe grupul de pe yahoo, o sa mai pun




#14 MoniKys84

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:
  • Gender:Female

Postat 28 August 2007 - 03:25 PM

Buna ziua,

Va rog frumos, puteti sa imi trimteti si mie pe mail: monicavoinea2004@yahoo.com cursurile de la CECCAR?? Am citit ca le-a postat cineva pe un yahoogroup, dar nu stiu adresa. Daca puteti sa imi spuneti adresa respectiva si parola, mi-ar fi de mare ajutor!

Va multumesc! :notworthy:



#15 Dan Vilceanu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Postat 29 August 2007 - 10:14 AM

buna,

imi pute-ti trimite si mie cursurile pe adresa dan.vilceanu@gmail.com sau daca s-a creat un workgroop pe yahoo unde sunt postate, username si parola. V-as ramane profund recunoscator.

Va multumesc,

:pullhair: :notworthy:



#16 mihavesa

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 1623 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 29 August 2007 - 11:49 AM

Vezi postareaDan Vilceanu, la Aug 29 2007, 11:14 AM, a spus:

buna,

imi pute-ti trimite si mie cursurile pe adresa dan.vilceanu@gmail.com sau daca s-a creat un workgroop pe yahoo unde sunt postate, username si parola. V-as ramane profund recunoscator.

Va multumesc,

:pullhair: :notworthy:

sunt pe topicul de rezolvari grile, nu le pot atasa pe toate, da eroare



#17 gabitza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 46 Postari:

Postat 31 August 2007 - 11:17 AM

[quote name='Dan Vilceanu' date='Aug 29 2007, 11:14 AM' post='141194']
buna,

imi pute-ti trimite si mie cursurile pe adresa dan.vilceanu@gmail.com sau daca s-a creat un workgroop pe yahoo unde sunt postate, username si parola. V-as ramane profund recunoscator.

Va multumesc,

Imi pueti trimite si mie cursurile? va rog
adresa g_gabita@yahoo.com
gabi



#18 iulica202000

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 01 September 2007 - 01:12 PM

Vezi postareaDan Vilceanu, la Aug 29 2007, 11:14 AM, a spus:

buna,

imi pute-ti trimite si mie cursurile pe adresa dan.vilceanu@gmail.com sau daca s-a creat un workgroop pe yahoo unde sunt postate, username si parola. V-as ramane profund recunoscator.

Va multumesc,

:pullhair: :notworthy:

buna ziua as vrea si eu niste cursuri scanate cam pe la toate materiile de la curs pt expert contabil pls. adresa iulica202000@yahoo.com spor la invatat



#19 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 01 September 2007 - 02:12 PM

la rezolvari grile, teea si dana au postat niste cursuri... la pag. 27 ... luati-le de acolo ... asta e !

Vezi postareateea1, la Aug 30 2007, 10:59 PM, a spus:

buna ana,
multumim ca ai avut bunatatea sa postezi materialele pt. examen.
referitor la problemele de conta noi eu pot sa te ajut cu ce am si eu.


Vezi postareadana_cz, la Aug 31 2007, 12:32 AM, a spus:

Completare cursuri (cu multumiri Mihaelei :notworthy: )
Atasament Cursuri3.pdf
Atasament Cursuri4.pdf




#20 horiascanio

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 03 September 2007 - 01:26 PM

poate cineva sa imi trimita si mie pe mail cursurile sau sa imi dea un link de unde pot fi descarcate .


va multumesc






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL