Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
vreau si eu subiectele - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


vreau si eu subiectele

2 replies to this topic

#1 Georgiana Rosoi

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 6 Postari:

Postat 06 September 2007 - 10:53 PM

Va rog daca chiar exista le vreau si eu la adresa georgianagaju@yahoo.com
Multumesc



#2 Welcome

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 58 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 07 September 2007 - 01:02 AM

Vezi postareaGeorgiana Rosoi, la Sep 6 2007, 11:53 PM, a spus:

Va rog daca chiar exista le vreau si eu la adresa georgianagaju@yahoo.com
Multumesc

:pullhair: toate subiectele posibile le gasesti in frumoasa, minunatata, splendida, prea-lumioasa carte emisa de editura CECCAR 2007. Daca le doresti si rezolvate.... :notworthy: trebuie sa rasfoiesti pe forum... Nu te panica !!!!!


Maria

Maria



#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 08 September 2007 - 01:09 PM

georgiana,

e a 4-a oara cand ceri subiecte si de tot atatea ori ai deschis topicuri separate !! pe unul ti l-am mutat la "cereri subiecte...." , al 2-lea ti l-am sters, al 3-lea ti l-am inchis ceea ce voi face si cu asta, dar nu inainte de a-ti da PRIMA SANCTIUNE pt. incalcarea repetata a regulamentului :

AVERTIZARE PUBLICA :

DACA MAI DESCHIZI TOPICURI NOI PE TEME CARE SUNT DEZBATUTE / TRATATE / EXPUSE IN ALT(E) TOPIC(URI) DESCHIS(E) DEJA, VEI PRIMI A DOUA SANCTIUNE de 10% SI EA VA FI CEA PREMERGATOARE PRIMEI TALE SUSPENDARI TEMPORARE DE CONT.

te rog mult de tot, nu vreau sa se ajunga acolo si de aceea trebuie sa REcitesti regulamentul, sa-l intelegi si sa-l respecti. asta te va face sa NU incarci forumul inutil si sa nu-ti mai bati joc de munca nostra, a moderatorilor, care stam sa mutam/stergem/inchidem atatea mesaje dupa tine !

respecta regulile de postare si totul va fi f. bine ! :notworthy:






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL