Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
ia poftiti la sondajeeee .... - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


ia poftiti la sondajeeee ....


18 replies to this topic

Poll: note la examene

ce nota credeti ca veti lua la fiscalitate ?

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.

ce nota credeti ca veti lua la drept ?

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.

ce nota credeti ca veti lua la control ?

Nu puteti vedea rezultatele acestui sondaj, pana cand nu votati . Va rugam sa va logati si sa va exprimati votul dvs. pentru a vedea rezultatele acestui sondaj.
Voteaza Vizitatorii nu pot vota

#1 AnAbEllA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 109 Postari:

Postat 10 September 2007 - 02:18 PM

Propun un sondaj in ce priveste fiscalitatea, pt ca inteleg ca acolo au fost cele mai mari "deziluzii" ca sa zic asa; subiectele au fost la prima vedere si multa lume s-a incurcat intr-un fel sau altul la probleme...Nu stiu insa sa postez sondajul, sau nici macar nu-mi dau seama daca se poate...asa ca rog moderatorii sa ne ajute. Sondajul are trebui sa cuprinda doua variante de raspuns : cine crede ca i-a peste 6, cine nu crede ca i-a peste 6...sau ma rog, ceva in genul asta.

multumesc

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 11 September 2007 - 03:54 PM




#2 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 September 2007 - 03:04 PM

sigur ca se poate posta un sondaj, daca te uitai mai bine la optiunile pe care le ai cand deschizi un topic, sigur il vedeai :notworthy:

ti-l pun eu :pullhair:

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 11 September 2007 - 03:07 PM




#3 AnAbEllA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 109 Postari:

Postat 11 September 2007 - 03:10 PM

Asa e, abia acum am vazut. :notworthy: Multumesc frumos!

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 11 September 2007 - 03:14 PM




#4 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 September 2007 - 03:13 PM

cu placere :notworthy:

ia sa vedem ce voturi vor fi, dragilor... dar nu va subestimati, da ? :pullhair:



#5 AnaStancu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 157 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 September 2007 - 03:40 PM

Vezi postareaALUPEI OTILIA, la Sep 11 2007, 04:13 PM, a spus:

cu placere :notworthy:

ia sa vedem ce voturi vor fi, dragilor... dar nu va subestimati, da ? :pullhair:

Puteti sa postati un sondaj asemanator si despre drept si control? Au fost mari probleme (de timp, de interpretare si la acestea. Va multumesc!



#6 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 September 2007 - 03:51 PM

but, of course ... :smile: , se poate ?? :laugh: incerc sa le bag tot la sondajul Anabellei ... ia sa vedem daca ma descurc, putintica rabdare sa ma manifest ! :notworthy:

gata ! s-a facut !

nu mai pot adauga si alte materii, softul permite numai 3 intrebari / sondaj, dar mai putem deschide un alt topic cu restul de materii .

doreste caprioara ?? :pullhair:

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 11 September 2007 - 03:59 PM




#7 AnaStancu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 157 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 September 2007 - 03:56 PM

Vezi postareaALUPEI OTILIA, la Sep 11 2007, 04:51 PM, a spus:

but, of course ... :pullhair: , se poate ?? :smile: incerc sa le bag tot la sondajul Anabellei ... ia sa vedem daca ma descurc, putintica rabdare sa ma manifest ! :notworthy:

Multumesc mult! Am si eu o intrebare: cum pot sa raspund sau sa spun ceva, fara a da reply?



#8 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 September 2007 - 03:58 PM

sub bara pe care se afla REPLY, la vreo 4-5 cm, sa afla butonul ADDREPLY !

uuufff, ce bine ca-l vei folosi :pullhair:

Anabella, ti-am cam modificat titlul topicului, nu te supara ... sau vrei sa ti-l pun altfel ?? ca tu nu mai poti umbla la el, dar e al tau :notworthy: si vreau sa-ti placa !

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 11 September 2007 - 04:03 PM




#9 AnaStancu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 157 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 September 2007 - 04:01 PM

Scuze!!! Nici mie nu-mi placea, dar nu stiam pe cine si cum sa intreb.

Am o propunere. Intrebarile ar putea fi: sigur < 6, sigur > 6, nu sunt sigur de promovare dar as avea sanse. Poate are si altcineva alte propuneri.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 31 July 2008 - 02:14 AM




#10 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 September 2007 - 04:09 PM

Ana, :biggrin:

lumea a inceput deja sa voteze... unde mai schimbam acum ?? apoi, lasa-le doar astea 2 optiuni, sa se gandeasca si sa se hotarasca daca trec sau nu de 6 !

zic si eu ...



#11 AnaStancu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 157 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 11 September 2007 - 04:15 PM

Da, aveti dreptate. Este mai bine asa. Ori e alba ori e neagra.



#12 GabiP2007

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 28 Postari:

Postat 11 September 2007 - 07:38 PM

Sa speram ca va fi cum credem noi, ......adica peste 6. :notworthy:



#13 tat.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 82 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 11 September 2007 - 09:22 PM

eu mai propun un sondaj la urmatoarele materii problema:
-contabilitate- din surse noficiale ,la examen ,am auzit pe cineva intamplator si chiar cred ca nu are legatura directa cu corectarea lucrarilor ca :"lucrarile sunt foarte slabe" deci nu slabe ci foarte,
-audit numai teorie fara nicio problema si fara materiale suport de curs(poate cei care au fost la curs au primit) , material de studiu doar pe net ,nu am avut timp sa verific daca CAFR ,are cate ceva postat legislatie ,proceduri teorie,manuale, etc.......

si ar mai fi problema :

1-note peste 6 la toate materiile dar nota finala sub 7
2- media finala peste 7 dar o materie picata la 0.30, sau si mai aiurea si aberant din partea CECCAR la 0.1 ,banuiesc ca si contestatie dar degeaba.................deja nu cred ca mai dau examenul asta
daca nu-l trec acum, ma fac orice altceva :cool: :notworthy:
Tatiana Teodorescu



#14 ovidiubogdan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:

Postat 12 September 2007 - 01:51 AM

sa speram ca la contabilitate , fiscalitate si control o sa fie lucrari foarte slabe...poate asa o sa corecteze mai indulgent:)



#15 crengus

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 33 Postari:

Postat 12 September 2007 - 07:20 AM

Optimista lumea.....conform sondajelor. :notworthy:



#16 AnAbEllA

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 109 Postari:

Postat 12 September 2007 - 08:08 AM

asa cred si eu ca sunt super optimisti oamenii si asta e minunat; ma mira faptul ca majoritatea se plangeau ca nu au facut una-alta la examen, ca au fost luati prin surprindere, ca au gresit, etc. iar la sondaje vad ca 86% considera ca vor lua peste 6.
eu de felul meu sunt mai pesimista si chiar daca am luat in calcul orice punctulet care ar putea fi acordat ( desi nu stiu daca vor avea rabdare corectorii sa puncteze stiu eu...faptul ca am calculat protocolul deductibil, chiar daca nu am rezolvat corect pina la final problema, sau faptul ca la problema cu taximetristul am scris ceva teorie din CF, insa la calcul am dat-o in bara pt ca nu l-am dus pina la capat am facut 20000x9/12 =15000 si m-am oprit aici -nu-mi explic de ce- sau la problema cu drepturi de autor, am calculat retinerea anticipata de 10% si la fel nu am mai continuat) pt ca am 3 probleme pe care le-am rezolvat pe jumatate; daca mi-ar acorda jumatate din punctajul lor as putea trece de 6 si chiar depasi, dar nu stiu cum se procedeaza....



#17 willa

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 103 Postari:
  • Gender:Female

Postat 12 September 2007 - 10:53 AM

eu imi estimez notele cam asa
conta sper 6
fiscalitate la fel 6 poate 7
drept 10
control 7
audit9-10
doctrina 9-10
evaluare 8-9

om vedea! :notworthy:



#18 Roxanee

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 104 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Pitesti

Postat 12 September 2007 - 11:25 AM

peste nota 6 sigur nu iau la conta, fiscalitate si control dar sper sa fie exact 6.00 si compensez la celelalte :notworthy:
bafta tuturor



#19 claudiaionela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 319 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:PITESTI

Postat 12 September 2007 - 11:53 AM

Vezi postareacrengus, la Sep 12 2007, 08:20 AM, a spus:

Optimista lumea.....conform sondajelor. :notworthy:
Chiar foarte, avand in vedere ca subiectele au fost cam grele. Sa speram ca avem dreptate! :pullhair:






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL