Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
perioda lauzie - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


perioda lauzie

1 reply to this topic

#1 exp2003

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Romania
  • Interests:Bani,Bani si iar BANI!!...

Postat 12 September 2007 - 05:25 AM

Buna! Ma poate ajuta cineva, va rog?? Care este perioada de lauzie? Unii spun, inclusiv pe cererea care se depune pentru supliment la directia de asistenta sociala ca este de 42 de zile, medicii spun ca e mai nou 45 de zile. Care este legea sau mai bine spus ce nr are MO in care au aparut aceste modificari, daca au aparut?
contrar celor spuse de mama dvs, e bine sa vorbiti cu oamenii straini!



#2 Gianinutza

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 104 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Braila

Postat 12 September 2007 - 10:33 AM

Buna.Eu stiam de 126 zile in total,din care CEL PUTIN 42 zile lauzie.Ca sa fii mai sigura lasa-ti 50 de zile.







Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL