Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Petitie pentru sustinerea proiectului B486/08-05-2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Petitie pentru sustinerea proiectului B486/08-05-2007

9 replies to this topic

#1 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 September 2007 - 01:23 PM

Petitie pentru sustinerea proiectului B486/08-05-2007 – Infiintarea Politiei Animalelor in Romania

http://www.thepetiti...ction/107215425

va multumesc ! :biggrin:



#2 Ronaldo

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Timisoara
  • Interests:Fotbal, filme

Postat 26 September 2007 - 01:28 PM

Am semnat. E nevoie urgenta de aceasta lege. O petitie similara este si la adresa www.protv.ro/petitie.php. va invit pe toti sa semnati.

"The saddest thing in life is wasted talent."
R. de Niro - A BRONX TALE



#3 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 September 2007 - 01:34 PM

ma duc si acolo :notworthy: , multumim mult !



#4 andreea cristina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Location:Bihor

Postat 26 September 2007 - 01:59 PM

Am semnat si eu. S-auzim de bine!! :notworthy:



#5 sasha

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 102 Postari:

Postat 26 September 2007 - 02:47 PM

Sa dea Dumnezeu sa ii tina asa pana la final...niste reguli mai stricte nu strica niciodata. Este cumplit ceea ce sa intampla si faptil ca nu exista o legislatie bine pusa la punct pt stoparea acestor "crime".



#6 Olguta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 469 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti
  • Interests:diverse

Postat 26 September 2007 - 04:18 PM

Vezi postareasasha, la Sep 26 2007, 03:47 PM, a spus:

Sa dea Dumnezeu sa ii tina asa pana la final...niste reguli mai stricte nu strica niciodata. Este cumplit ceea ce sa intampla si faptil ca nu exista o legislatie bine pusa la punct pt stoparea acestor "crime".
Am semnat petitia
Sper sa se rezolve cu legislatia. Ca deja e strigator la cer. Nu o sa uit prea repede imaginile transmise la protv despre violenta asupra animalelor. Ce e grav e ca tinerii nici nu isi dadeau seama cat de cruzi au fost, nu constientizau, asta pentru ca asa erau. Nu au gasit inca picatura de omenie care sa ii ajute sa realizeze ce au facut.



#7 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 26 September 2007 - 06:21 PM

... si pt. lipsa asta neinchipuita de omenie cei mai vinovati sunt parintii lor !! si scoala !! nici unul din acesti 2 factori de educatie nu si-a pus amprenta, cat de putin, asupra caracterului acestor vietuitoare lasandu-i sa devina niste umanoizi nenorociti !



#8 Andrei G.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 30 Postari:
  • Location:Sibiu

Postat 01 October 2007 - 01:22 AM

Pacat ca pentra asa ceva trebuie sa facem petitii. Daca aveau un pic de bun simt rezolvau de mult problema ... dar suntem contabili stim ce legi pot face :notworthy:
Versiunea RO : http://www.petitieonline.ro/petitie/cruzim...-p17500043.html

Aceasta postare a fost editata de Andrei G.: 01 October 2007 - 01:27 AM

Andrei
--------------



#9 ota

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 48 Postari:

Postat 01 October 2007 - 05:36 PM

Biserica?Cred ca ar trebui sa se implice si ea.
In urma cu ceva ani, vreo 18, discutam cu cineva despre suflet.
Acesta mi-a raspuns ca suflet au doar oamenii, nu si animalele :smile:
Ce credeti ? cei ce maltrateaza si se considera "stapanii" animalelor au suflet



#10 zoltan

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 115 Postari:
  • Location:Mures
  • Interests:ascunse :)

Postat 03 October 2007 - 06:39 PM

am vazut asta seara si eu la antena1 reportajul despre cum se distreaza copiii patriei. Rau am ajuns. Unde sunt parintii? Lucreaza din greu (sau nu) sa plateasca ipod-urile vagabonzilor care schilodesc animale. Halal educatie.
semnati petitii si sperati ca se va misca ceva.... cred ca mai intai ar trebui sa petrecem mai mult timp cu copiii nostrii iar cei cu bani multi sa nu considere ca banii de buzunar sunt suficienti ptr a fi un tata bun.
daca esti dintre cei care au organizat/gandit examenul de Consultant fiscal....fereste-te de mine !!!






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL