Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
declaratie pe propria raspundere - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

declaratie pe propria raspundere

2 replies to this topic

#1 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 24 October 2007 - 06:42 AM

-am de depus o decl rectif 710 si imi cere declaratie pe propria raspundere ca suma nu este stabilita in urma unui control , are cineva un model va rog?
multumesc
RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres



#2 Ioan P.

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 178 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Arad

Postat 24 October 2007 - 06:02 PM

E simplu de facut "declar pe propria raspundere ca suma de .... din declaratia 710 depusa pt luna .... reprezentand .... nu este stabilita in urma unui control .

Ioan Butariu
expert contabil



#3 florika

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 297 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 25 October 2007 - 09:25 AM

Declaratie,
Subsemnata(ul)......................................., reprezentant legal al SC......................., CUI................J40............, declar pe propria raspundere ca la data depunerii declaratiilor rectificative............................. nu s-a inceput nici o actiune de control.
Mentionam ca declaratiile rectificative amintite mai sus nu corecteaza sume stabilite prin acte de control sau ramase definitive prin decizii administrative ori judecatoresti emise de autoritatile competente si ca nu s-a inceput procedura de executare silita.
Semnatura si stampila






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL