Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
concediu medical - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


concediu medical

2 replies to this topic

#1 bet

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 10 March 2005 - 01:10 PM

Am o rugaminte la dvs
Va rog din suflet spuneti-mi si mie cum se calculeaza un concediu medical. Va dau cazul meu concret. Salariat angajat pe 25.01.2005 cu un salariu brut de incadrare de 3.200.000. A avut accident la locul de munca si are concediu medical in perioada 03.02.2005-28.02.2005. Va rog frumos trimiteti-mi si mie raspuns cum se calculeaza concediul medical.
Va multumesc frumos. :oops: [/b]



#2 TudorM

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 59 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:contabilitate, asigurari

Postat 10 March 2005 - 01:30 PM

Te rog corecteaza datele!

Tudor



#3 bet

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 14 Postari:

Postat 24 March 2005 - 12:37 PM

TudorM a spus:

Te rog corecteaza datele!
Va rog din suflet, ajutati-ma si pe mine.
Am un salariat cu concediu medical cod 03 accident de munca. Are salariul de incadrare 3.200.000 lei.Are concediu medical in perioada 03.02.2005-21.02.2005. In restul zilelor din februarie a lucrat. A fost incadrat in societate la 25.01.2005. Inainte nu a mai lucrat nicaieri.Va rog frumoooooooooooos. Nu stiu sa fac statul de salarii pentru el. Ajutati-ma. va roooooooooooog,






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL