Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
model decizie suspendare contract - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

model decizie suspendare contract


3 replies to this topic

#1 g10

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 49 Postari:

Postat 13 November 2007 - 03:45 PM

Am si au o mare nelamurire... o persoana a intrat in concediu de crestere a copilului si am facut o decizie de suspendare a contractului precizand ca este vorba de crestere copil si cu cerea anexata dar inspectorul ITM a refuzat-o spunand ca trebuie altfel de cerere Imagine postata . Ma poate a ajuta cineva cu un model de astfel de cerere?
It's All About Attitude!



#2 dianaionescu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 61 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:cluj

Postat 13 November 2007 - 07:34 PM

gesesti si pe forum cred ca la fisiere si modele utile ceva de genul acesta

Fisiere atasate


familia asta minunata este cea mai mare si importanta realizare personala



#3 g10

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 49 Postari:

Postat 14 November 2007 - 09:56 AM

Vezi postareadianaionescu, la Nov 13 2007, 08:34 PM, a spus:

gesesti si pe forum cred ca la fisiere si modele utile ceva de genul acesta


Multumesc mult :smile:
It's All About Attitude!



#4 rona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 67 Postari:
  • Location:bacau

Postat 28 November 2007 - 04:41 PM

doresc sa stiu cum se face reincadrarea in munca dupa terminarea concediului crestere copil
si din nou suspendarea contractului de munca pentru ca angajatul nu mai vrea sa lucreze (art 55 lit b)
multumesc






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL