Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
CURSURI EVALUARE CECCAR - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


CURSURI EVALUARE CECCAR


1 reply to this topic

#1 Jojo

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 213 Postari:

Postat 15 November 2007 - 03:07 PM

Cine ,ce stie ,mai mult despre aceste cursuri ? Cat dureaza,cum se finalizeaza (examen sau eliberare certificat ?) se face stagiu ? Si alte amanunte . Multumesc!



#2 Olguta

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 469 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti
  • Interests:diverse

Postat 16 November 2007 - 10:23 AM

Am inteles ca sunt niste cursuri de durata scurta (cam trei luni), se elibereaza stampila si carnet, si sunt perfect recunoscuti de catre ANEVAR. Mi se pare ca trebuie pe urma sa te duci sa te ia in evidenta si ANEVAR-UL, din dorinta acestei asociatii de a sti cati evaluatori sunt pe piata.
Poti sa te duci cand ai timp, si direct la sursa, la CECCAR, dar sa nu te duci pe Floreasca, si-au schimbat sediul undeva pe Mircea sau Radu Voda, nu prea stiu nici eu, inca nu am ajuns.

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 20 September 2008 - 09:46 AM







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL