Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Contract credit din martie 2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Contract credit din martie 2007


3 replies to this topic

#1 ovidiu79b

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 41 Postari:

Postat 20 November 2007 - 12:58 PM

Ce treaba!
Abia acum am primit de la patronul societatii un contract de credit de la o banca din martie 2007, cu comisioane platite, rate platite de-a lungul lunilor ce au trecut...
Frumos pentru mine!
Va cer un sfat. Cum e mai bine de facut?S-a mai intamplat cuiva?



#2 claudiaionela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 319 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:PITESTI

Postat 20 November 2007 - 01:15 PM

Pai tu n-ai vazut plati in extras la rate pana acum? N-ai dacat sa-l inregistrezi acum contractul de imprumut.

Aceasta postare a fost editata de claudiaionela: 20 November 2007 - 01:15 PM




#3 SERBAN MARIANA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 789 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:BUCURESTI

Postat 21 November 2007 - 07:21 AM

mi s-a intamplat si mie , a facut imprumut la o banca noua de care habar nu aveam si a adus toate extrasele dupa sase luni asa ca le-am inregistrat cand le-am primit dupa ce el a pus data pe ele cand le-a adus si a semnat ca sa se stie si sa nu se uite
RIANA784


Treburile ce se pot indeplini cu blandete niciodata nu dau gres



#4 ovidiu79b

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 41 Postari:

Postat 10 January 2008 - 01:04 PM

Exact asa s-a intamplat!
A facut imprumutul la o banca noua, nu a zis nimic, nu am vazut nimic...
Si doar mai stateam de vorba despre firma... in fine, asta e. Si mai e o chestie: nici nu are toate chitantele aferente ratelor!
I-am zis sa scoata un extras de cont pe tot anul 2007 sa pot face toate inregistrarile macar.
Multumesc de raspunsuri si un an nou mai bun!






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL