Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
contract de formare profesionala - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


- - - - -

contract de formare profesionala

2 replies to this topic

#1 rosebud

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 23 November 2007 - 06:14 PM

Am un salariat care a facut niste cursuri platite din banii firmei. Ce fel de contract trebuie facut, in care sa se specifice ca nu poate pleca nu stiu cati ani de la firma, in cazul in care pleaca trebuie sa restituie banii firmei. ma poate ajuta cu vreun model? Nu sunt sigura nici daca asa se numeste. Va multumesc.



#2 DENISA GRIGORITA

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 641 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:GALATI
  • Interests:INFORMARE

Postat 25 November 2007 - 06:26 PM

Vezi postarearosebud, la Nov 23 2007, 06:14 PM, a spus:

Am un salariat care a facut niste cursuri platite din banii firmei. Ce fel de contract trebuie facut, in care sa se specifice ca nu poate pleca nu stiu cati ani de la firma, in cazul in care pleaca trebuie sa restituie banii firmei. ma poate ajuta cu vreun model? Nu sunt sigura nici daca asa se numeste. Va multumesc.
Act aditional la contractul individual de munca, in care treci clauza.

%%%




***



#3 rosebud

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 110 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Timisoara

Postat 02 December 2007 - 07:34 PM

Doar atat? Ma gandeam la ceva mai complex. Multumesc mult. O zi buna.






Similar Topics Collapse

  Topic Forum Deschis de Statistici Ultima postare

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL