Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
regulament vamal examen consultant - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


regulament vamal examen consultant


23 replies to this topic

#21 iulie012006

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 431 Postari:
  • Location:romania

Postat 26 November 2007 - 09:56 PM

petro71, creaza daca vrei atunci un topic separat. Sunt convinsa ca o sa mai vina si altii cu ideea asta, dar oricum moderatorul grupui o sa le uneasca. E superbuna ideea.



#22 ochiad

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 129 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bucuresti

Postat 28 November 2007 - 11:13 PM

Vezi postareamarinic, la Nov 25 2007, 05:22 PM, a spus:

Oricum hai sa incercam sa raspundem si la astea "Proiectul de fuziune sau de divizare, vizat de judecătorul delegat, se publică în Monitorul Oficial al României, Partea a IV-a, pe cheltuiala părților, integral sau în extras, potrivit dispoziției judecătorului delegat sau cererii părților, cu cel puțin 30 de zile înaintea datelor ședințelor în care adunările generale extraordinare urmează a hotărî, în temeiul art. 113 lit. h), asupra fuziunii/divizării." -art. 242, legea 31/90 pct. 2

Ok, am inteles ce spune legea dar nu mi-ai raspuns la intrebare
Raspunsul corect este c sau e?




#23 miha m

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 223 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Brasov

Postat 29 November 2007 - 09:33 AM

Vezi postareaochiad, la Nov 28 2007, 11:13 PM, a spus:

Ok, am inteles ce spune legea dar nu mi-ai raspuns la intrebare
Raspunsul corect este c sau e?
Raspunsul corect este a pt ca se publica in partea a IV-a , nu in partea a I-a.



#24 bajanmona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:

Postat 03 December 2007 - 07:47 PM

Vezi postarearamy001, la Nov 25 2007, 01:26 AM, a spus:

Vezi postareamarinic, la Nov 24 2007, 08:38 PM, a spus:

Referitor la intrebari le am pe cele din iunie 2007, nu cred ca au aparut cele din decembrie. "trimite-mi si mie pe mail" chiar sunt pe forum, undeva mai jos chiar asa nici un minim de efort. Acum sa trecem la lucruri mai serioase, legislatia o am actualizata la zi, cu toate modificarile aparute, adica regulamentul vamal il am pana la 12.10.2007, fiind mai mult de jumatate abrogat. Sunt multe intrebari din regulament, care sigur se vor schimba zic eu. Parerea mea proprie e ca vor merge pe legislatia la zi, dar daca cineva are o sursa sigura as vrea si eu o confirmare. Mercic!


Buna,

Te rog trimite-mi si mie pe ramy_simion@yahoo.com grilele cu cele 5 variante de raspuns de la ex iunie 07!

Multumesc anticipat!

Eu am sunat astazi la ei si mi-au spus ca nu e sigur ca vor pune itrebari inainte de examen, iar in cazuil in care or sa puna testele grila nu vor fi din acele intrebari.Au motivat ca acum va fi latfel decat la examenele precedente.Acun examenul e organizat de camera iar pana acum a fost organizat de Minister.

Te rog daca ai trimite-mi si mie grilele din iunie 2007 pe adresa bajanmona@yahoo.com

Multumesc anticipat!






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL