Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Licenta "Gestiunea informatizata a vanzarilor" - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Licenta "Gestiunea informatizata a vanzarilor"


6 replies to this topic

#1 ely999

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:

Postat 25 November 2007 - 02:42 PM

Buna ziua.Sunt studenta la Feaa Iasi si am tema de licenta "Gestiunea informatizata a vanzarilor".Va rog sa ma ajutati cu o bibliografie ,Despre vanzari,gestiunea vanzarilor,gestiunea informatizata a vanzarilor.Sau un plan dupa care sa fac licenta pentru ca nu am nici o idee.
Va multumesc mult.Astept raspuns.



#2 andreea

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 580 Postari:
  • Location:Bucuresti
  • Interests:Literatura, muzica, computere, masini....toate in egala masura.

Postat 27 November 2007 - 06:22 PM

Planul il faci impreuna cu profesorul care-ti este tutore pentru lucrare. De aia trebuie sa-ti alegi un profesor, ca sa colaborezi cu el, nu doar sa-ti dea o nota inainte de licenta.




#3 ely999

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 13 Postari:

Postat 27 November 2007 - 08:24 PM

Eu stiu asta...insa nu toti profesorii sunt la fel...am fost la proful meu insa mi-a dat de inteles sa ma descurc...sa fac eu plan tot :(



#4 paula agavriloaei

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 30 November 2007 - 07:43 PM

oricum tema care ai aleso e foarte naspa
se gaseste greu material



#5 Maria Baciu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:

Postat 29 April 2008 - 07:50 PM

Din pacate si eu am aceeasi tema ;probabil tu esti cu un pas inaintea mea in alcatuirea lucrarii .Te rog poate ma poti ajuta .



#6 daiar

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 05 May 2008 - 09:19 AM

buna imi dati si mie niste sfaturi despre ce sa scriu la furnizori si clienti sau unde gasesc?va multumesc!



#7 S_mihaela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 15 Postari:

Postat 05 May 2008 - 02:34 PM

In principiu cam toate temele de licenta de la FEAA au cam acelasi plan (ma refer la cei care sunt la CIG).
cap.1notiuni introductive
cap.2prezentare firma
cap.3contabilitate ....(exemple de operatiuni)
cap.4analiza si control
cap.5partea de info

E destul de simplu sa faci o lucrare de diploma. Cartile din biblioteca va ajuta foarte mult, dar trebuie sa va petreceti suficient timp in biblioteca.
Multa bafta si sa nu va prindeti urechile...






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL