Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Grup lucru examen consultant decembrie 2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 87

Salt la continut


Grup lucru examen consultant decembrie 2007


1724 replies to this topic

#1721 hutanu_eugen

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 12 December 2007 - 02:57 PM

bentam,
Te rog trimite raspunsul tau si la hutanu_eugen@yahoo.com

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 12 December 2007 - 05:25 PM




#1722 luciavdr

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 12 December 2007 - 03:21 PM

Te rog trimite raspunsul tau si la luciavdr@yahoo.com. Multumesc foarte mult

Aceasta postare a fost editata de ALUPEI OTILIA: 12 December 2007 - 05:26 PM




#1723 almcomp

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 265 Postari:
  • Gender:Male

Postat 12 December 2007 - 03:52 PM

O sa primiti si voi raspunsul daca ati facut contestatie



#1724 smeagle

    Nou

  • Members
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 13 December 2007 - 11:39 AM

Vezi postareaAdél, la Dec 11 2007, 12:39 PM, a spus:

La subiectul din duminica cu mentenanta eu cred ca raspunsul lor este corect . Activitatea de mentenanta este serviciu prestat pe cale electronica dar nu intra la art 133 lit g-12 pentru ca locul prestarii este locul clientului unde este stabilit sau are un sediu fix cu conditia ca acest sediu sa fie in alt stat membru.In problema firma are un sediu fix tot in Romania , in acest caz nu se aplica exceptia ci regula de baza locul unde prestatorul este stabilit.
De fapt si eu am gresit acest subiect la examen pt ca am aplicat exceptia si nu trebuie

adel ai dreptate



#1725 mariamarin

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 73 Postari:
  • Location:bucuresti

Postat 05 April 2008 - 01:24 PM

Buna,

Am dat examen in dec.2007 si am facut parte din grupul de lucru de pe acest forum. Atunci am picat.
In martie 2008 am dat si am luat.
Acum am invatat doar "modificarile legislative" din noiembrie pana in martie.
Pentru restul am recitit materialele grupului de lucru si a fost suficient.
Multumesc colegilor de suferinta din decembrie si sper ca au promovat toti acest ultim examen.

Maria






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL