Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Refacere discheta declaratii cas vechi - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Refacere discheta declaratii cas vechi

2 replies to this topic

#1 datop

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:

Postat 29 November 2007 - 05:34 PM

Trebuie sa refac cateva diskete la cas pentru anul 2004 si 2005. Am uitat sa intreb daca trebuie sa le fac in ROL sau in RON. Stie cineva?

Multumesc

Am facut un test cu 06-2005 - 07-2005 si vad ca programul intreaba daca face denominarea. Din asta deduc ca ar trebui ca pana in 06-2005 sa refac in ROL.
Astept o confirmare.


TX

Aceasta postare a fost editata de madalinab: 31 August 2008 - 01:07 PM




#2 anca duma

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 37 Postari:
  • Gender:Female

Postat 29 November 2007 - 09:42 PM

Si eu am avut o situatie asemanatoare.La noi la Sibiu mi-au cerut declaratia in lei vechi.




#3 datop

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 29 Postari:

Postat 29 November 2007 - 10:17 PM

Multumesc. Asa am sa fac.






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL