Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
subiecte redactate gresit decembrie 2007 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 3

Salt la continut


subiecte redactate gresit decembrie 2007


106 replies to this topic

#41 dana22

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:

Postat 09 December 2007 - 10:39 PM

Asa am raspuns si eu: 10 ani si 15% minim, dar am inteles ca la ei raspunsul era 50 de ani si as fi vrut sa stiu sigur pentru ca habar n-am cum am putea sa aflam in timp util care erau raspunsurile la ei.Eu am dat sambata si daca s-au afisat deja rezultatele( maine merg sa vad daca e asa) ar trebui sa fac contestatie maine.



#42 daniela66

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 22 Postari:

Postat 09 December 2007 - 10:45 PM

Vezi postareaRonaldo, la Dec 9 2007, 10:47 PM, a spus:

NU E ADEVARAT !

A fost modificat a legea 82 prin Legea 259. iata extrasul din legislatie.

(3) Situatiile financiare anuale se pastreaza timp de 50 de ani.
(3) Situatiile financiare anuale se pastreaza timp de 10 ani.
Modificat de art. I pct.18 din Legea 259/2007


Modificarea era parca din octombrie? - nu stiu acum - dar la bibliografie era trecuta?




#43 simo simona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 65 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:resita

Postat 09 December 2007 - 10:51 PM

Vezi postareadaniela66, la Dec 9 2007, 10:45 PM, a spus:

Vezi postareaRonaldo, la Dec 9 2007, 10:47 PM, a spus:

NU E ADEVARAT !

A fost modificat a legea 82 prin Legea 259. iata extrasul din legislatie.

(3) Situatiile financiare anuale se pastreaza timp de 50 de ani.
(3) Situatiile financiare anuale se pastreaza timp de 10 ani.
Modificat de art. I pct.18 din Legea 259/2007


Modificarea era parca din octombrie? - nu stiu acum - dar la bibliografie era trecuta?
nu conteaza daca era trecuta sau nu in bibliografie.Se cerea:legislatia actualizata la zi



#44 Ronaldo

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Timisoara
  • Interests:Fotbal, filme

Postat 10 December 2007 - 09:24 AM

Am vorbit azi la camera mizeriei si mi-au spus clar ca cele 48 ore curg din momentul afisarii pe site. asa ca hai sa fim atenti si sa vedem...
"The saddest thing in life is wasted talent."
R. de Niro - A BRONX TALE



#45 Examinator

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 60 Postari:

Postat 10 December 2007 - 09:31 AM

Parerea mea e ca in afara de altele, trebuie sa facem fiecare contestatie individiala in care sa cerem anularea examenului si banii inapoi, pe motiv de ambiguitatea subiectelor, discriminare fata de sesiunile trecute, taxa exagerat de mare pentru conditiile de examen si altele.



#46 b_simona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 10 December 2007 - 11:44 AM

sa asteptam sa vedem subiectele si iraspunsurile lor.daca sunt intradevar avem dreptate si nu puncteaza la toata lumea subiectele gresite (asa cum este corect) putem sa ii dam in judecata.eu zic ca merita la 500 de lei pe care i-am dat mai punem mana de la mana cate10 lei si ii dam in judecata si ne cerem banii inapoi.ce parere avati?



#47 Ronaldo

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Timisoara
  • Interests:Fotbal, filme

Postat 10 December 2007 - 11:46 AM

atentie am resunat si mi-au is ca din punctul lor de vedere afisarea la politehnica ei o considera afisare, asa ca termenul de 48 ore deja curge
maine e ultima zi de trimitere a contestatiilor- se ia in conside data postei ! IS NISTE MIZERII !
"The saddest thing in life is wasted talent."
R. de Niro - A BRONX TALE



#48 almcomp

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 265 Postari:
  • Gender:Male

Postat 10 December 2007 - 11:49 AM

Ai dreptate. Inca o miselie de proportii.

La examenele trecute au afisat pe site-ul ministerului de finante aceste intrebari si rezultatele.



#49 b_simona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 10 December 2007 - 12:05 PM

pt cei care au dat sambata care este termenul limita de depunere a contestatiilr? nu sunt 2 zile lucratoare?



#50 almcomp

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 265 Postari:
  • Gender:Male

Postat 10 December 2007 - 12:09 PM

Maine la ora 23:59 de minute se incheie termenul de 48 de ore care a inceput astazi la orele 0:00.


Practic vorbind, maine pana la ora 20:00 inclusiv se pot trimite prin posta pe adresa lor.



#51 lyv

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:oradea

Postat 10 December 2007 - 12:12 PM

Practic vorbind, maine pana la ora 20:00 inclusiv se pot trimite prin posta pe adresa lor.
[/quote]



Asa e din pacate . Daca pana maine nu avem intrebarile cu raspunsurile corecte , nu avem ce contesta........
Sa fiu sincer de-abia am asteptat sa ajung acasa sambata nu sa mai astept dupa afisul lor. Naiba sa-i ia...



#52 b_simona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 10 December 2007 - 12:15 PM

am sunat la camera coruptiilor si mi-au zis ca luni si marti se pot depune contestatii.(2 zile lucratoare)



#53 lyv

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:oradea

Postat 10 December 2007 - 12:15 PM

Ronaldo, pe ce nr. i-ai prins la telefon? Eu tot incerc sa-i sun sa-i intreb cand afiseaza pe site si nu dau de ei.



#54 b_simona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 10 December 2007 - 12:16 PM

021.319.97.59 int.2359



#55 lyv

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 278 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:oradea

Postat 10 December 2007 - 12:20 PM

mersi simona.

Acu i-am sunat si am intrebat.
Mi-a zis ca in cursul zilei de azi apar grilele cu intrebarile si raspunsurile corecte pe site.



#56 almcomp

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 265 Postari:
  • Gender:Male

Postat 10 December 2007 - 12:21 PM

Vezi postareab_simona, la Dec 10 2007, 12:15 PM, a spus:

am sunat la camera coruptiilor si mi-au zis ca luni si marti se pot depune contestatii.(2 zile lucratoare)


A intrebat careva care este modalitatea de transmitere a contestatiei. Pe mail, posta sau la sediu?



#57 b_simona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 10 December 2007 - 12:22 PM

sunt afisate si grilele si raspunsurile in politehnica? daca sunt afisate enunturile ma duc eu si le copiez



#58 roma

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Location:turnu magurele

Postat 10 December 2007 - 12:22 PM

nici unul din Bucuresti nu poate merge laUPB sa copieze grilele cu rezolvari si sa le posteze urgent pt.a ne consulta la sub.ambigui?



#59 Ronaldo

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 Postari:
  • Gender:Male
  • Location:Timisoara
  • Interests:Fotbal, filme

Postat 10 December 2007 - 12:22 PM

da la tel asta i-am prins si eu. Fratilor, chiar nu poate merge nimeni sa faca poze la grile ? E important ! haideti sa nu-i lasam asa usor ! EI ZIC CA SUNT AFISATE !!! la rectorat cica zicea cineva. Dar de afisat sunt 100% AFISATE! SA MEARGA CINEVA PLIZZZZZZZZZZZ !

Aceasta postare a fost editata de Ronaldo: 10 December 2007 - 12:23 PM

"The saddest thing in life is wasted talent."
R. de Niro - A BRONX TALE



#60 b_simona

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 35 Postari:

Postat 10 December 2007 - 12:23 PM

maduc eu acum






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL