Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
c.o. la mai multe contracte de munca - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


c.o. la mai multe contracte de munca

1 reply to this topic

#1 diaconu alina

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 298 Postari:

Postat 14 December 2007 - 10:07 PM

hello!
ma aflu intr-o dilema...stiu ca pt fiecare contract de munca imi tb 21 de zile lucratoare c.o. de efectuat....dar in aceeasi luna...cum ar fi noiembrie pot figura cu c.o. la toate firmele la care am contracte de munca (dintre care numai unul e cu 8 restul cu 2 ore...)? sau tb sa pun c.o. pe mai multe luni astfel incit pt fiecare contract pana la sf anului sa figurez ca mi-am luat c.o... :lostit (13):



#2 mirela 0702

    Membru activ

  • Members
  • PipPipPip
  • 920 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Iasi

Postat 15 December 2007 - 10:09 AM

In principiu, nu cred ca e problema. Presupunem ca lucrezi undeva 8 ore si apoi inca 4 la alte 2 firme. Daca iti iei concediu de odihna pe rand, asta ar insemna ca in fiecare zi ai 8 ore libere - de la prima firma, si 4 ore lucrezi, la celelalte 2 firme. Nu cred ca te impiedica nimeni sa-ti iei concediu la toate 3 firmele pentru a putea pleca in concediu la munte, nu?? :lostit (13):







Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL