Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Noile coduri CAEN - Forum 100% contabilitate - Conta.ro - Pagina 2

Salt la continut


Noile coduri CAEN

23 replies to this topic

#21 oroles

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 7 Postari:

Postat 18 January 2008 - 09:42 PM

Vezi postareaAlexandru H., la Jan 8 2008, 05:39 PM, a spus:

Eu am aceeasi problema cu codul 7021, Activitati de consultanta in domeniul relatiilor publice si al comunicarii. Am incercat sa ma uit pe documentul al carui link a fost pus pe acest thread, insa nu pare cel bun :(.
am si io o intrebare. cand te-ai autorizat pe codul caen asta...ca io am incercat la mine in oras (bacau) si au zis ca nu se poate pe acest cod caen....ca asta si cu inca cateva nu sunt trecute in anexa. esti din bucuresti?? am inteles ca in alte orase se poate autoriza...mor de ciuda!!!



#22 Piticu'

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 28 January 2008 - 01:39 PM

Nu e obligatoriu sa schimbi Autorizatia dupa noul CAEN. Inca nu s-a dat o data limita pentru aceasta schimbare. Daca totusi vrei sa le schimbi, mergi la primaria unde a fost deschis PFA-ul si completeaza formularele tipizate date de ei, platesti taxa si mai departe te instruiesc cei de acolo. Pt curiozitatea ta 7222 a devenit 6202 sau 6201, depinde unde te incadrezi. Bafta!




#23 k0b3

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 49 Postari:

Postat 28 January 2008 - 07:27 PM

Vezi postareaPiticu', la Jan 28 2008, 01:39 PM, a spus:

Nu e obligatoriu sa schimbi Autorizatia dupa noul CAEN. Inca nu s-a dat o data limita pentru aceasta schimbare. Daca totusi vrei sa le schimbi, mergi la primaria unde a fost deschis PFA-ul si completeaza formularele tipizate date de ei, platesti taxa si mai departe te instruiesc cei de acolo. Pt curiozitatea ta 7222 a devenit 6202 sau 6201, depinde unde te incadrezi. Bafta!

Lista e un pic mai lunga: 6202, 6201, 6203, 6209, 6311, 6312



#24 liliana andreea

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 01 May 2008 - 02:06 AM

Noile codurile CAEN si echivalentul acestora in cel vechi se gasese organizate pe sectiuni la http://www.coduri-caen.com

Numai bine,






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL