Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
Licenta Contabilitatea salariilor - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


Licenta Contabilitatea salariilor


12 replies to this topic

#1 Iuliutz

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 07 January 2008 - 11:53 AM

Buna.
Sunt in ultimul an la facultatea de contabilitate si informatica de gestiune si am o problema. Trebuie sa prezint la profesor cel putin jumatate din lucrarea de licenta pe tema contabilitatea salariilor la firma X pana in data de 20 luna aceasta. Sunt insa in impas pentru ca nu stiu ce sa ii duc deoarece nu am facut nimic si nici nu am gasit un model pe internet dupa care sa ma pot inspira pentru intocmire. Daca aveti ceva care sa ma ajute in aceasta privinta va raman recunoscator.! M



#2 Nanette

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 45 Postari:
  • Gender:Female

Postat 08 January 2008 - 08:02 PM

la ce facultate?




#3 mmanuela

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Gender:Female

Postat 18 February 2008 - 02:38 PM

Vezi postareaIuliutz, la Jan 7 2008, 02:53 PM, a spus:

Buna.
Sunt in ultimul an la facultatea de contabilitate si informatica de gestiune si am o problema. Trebuie sa prezint la profesor cel putin jumatate din lucrarea de licenta pe tema contabilitatea salariilor la firma X pana in data de 20 luna aceasta. Sunt insa in impas pentru ca nu stiu ce sa ii duc deoarece nu am facut nimic si nici nu am gasit un model pe internet dupa care sa ma pot inspira pentru intocmire. Daca aveti ceva care sa ma ajute in aceasta privinta va raman recunoscator.! M


la ce facultate ? poate te pot ajuta eu. dar sa-mi dai un mail ca sa vorbim. asta daca mai este de actualitate.



#4 el3nutza

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 2 Postari:

Postat 10 April 2008 - 06:50 PM

poate cineva sa ma ajute si pe mine in legatura cu studiul de caz tot la o licenta legata de salarii?:(( va rog frumos...sunt in mari probleme:((



#5 oana09

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 23 June 2008 - 09:24 AM

care poate sa maa ajute si pe mine.e vb de indicatori la instit publice



#6 Biancas

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 03 November 2008 - 10:24 PM

Sunt in ultimul an la facultate si mi-am ales ca tema de licenta : "Impozitarea venitului din salarii si contributiile aferente acestuia"
Daca ma poate ajuta cineva cu informatii utile, cu orice fel de informatii despre cum ar trebui sa arate o lucrare de licenta, ce ar trebui sa contina si binentele cu date despre salarii, contributii...etc
Multumesc anticipat :thumbup:
P.S. Am discutat cu profesorul indrumator si mi-a sugerat ca ar fi foarte indicat sa introduc in lucrare impozitul pe salariu din alte tari. Dar nu prea stiu unde sa caut informatii despre asa ceva.



#7 Biancas

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 8 Postari:

Postat 10 November 2008 - 11:09 PM

Chiar nu ma ajuta nimeni cu ceva informatii?
Cer chiar atat de mult?
Va rog :thumbup:



#8 eliotys

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 118 Postari:
  • Gender:Female

Postat 11 November 2008 - 11:55 AM

Fii mai exacta ca informatii privind impozitarea si contributiile ce se retin/vireaza de angajat/angajator sunt cu duiumul pe forum.

Ai schitat vreun plan al lucrarii cu proful tau? Eu zic sa faci o lista cu intrebari ca asa e dificil ca nuam idee ce stii si ce nu despre subiect.



#9 c_iulian2003

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Gender:Male

Postat 11 March 2009 - 10:20 AM

Vezi postareaIuliutz, la Jan 7 2008, 11:53 AM, a spus:

Buna.
Sunt in ultimul an la facultatea de contabilitate si informatica de gestiune si am o problema. Trebuie sa prezint la profesor cel putin jumatate din lucrarea de licenta pe tema contabilitatea salariilor la firma X pana in data de 20 luna aceasta. Sunt insa in impas pentru ca nu stiu ce sa ii duc deoarece nu am facut nimic si nici nu am gasit un model pe internet dupa care sa ma pot inspira pentru intocmire. Daca aveti ceva care sa ma ajute in aceasta privinta va raman recunoscator.! M


Salut sunt sui eu in aceast impas ma poti ajuta si pe mine?



#10 c_iulian2003

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Gender:Male

Postat 11 March 2009 - 10:44 AM

Buna.
Sunt in ultimul an la facultatea de contabilitate si informatica de gestiune si am o problema. Trebuie sa prezint la profesor cel putin jumatate din lucrarea de licenta pe tema contabilitatea salariilor la firmaX pana in data de13 luna aceasta. Sunt insa in impas pentru ca nu stiu ce sa ii duc deoarece nu am facut nimic si nici nu am gasit un model pe internet dupa care sa ma pot inspira pentru intocmire. Daca aveti ceva care sa ma ajute in aceasta privinta va raman recunoscator.! iulian



#11 OnutzaTup

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 08 May 2011 - 09:26 PM

Ma poate ajuta cineva cu niste indicatori care tin doar de salarii ? :thumbup:



#12 Otilia Alupei

    Membru senior

  • Nou venit
  • PipPipPipPipPipPip
  • 16663 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 09 May 2011 - 10:36 AM

da un google cu "indicatori economici salarii personal" si o sa vezi ca iese cate ceva :thumbup:

de ex. asta : http://www.scribd.co...Salarizare-2508



#13 Florentina.cristina95

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 01 June 2017 - 01:29 PM

buna ziua,am de lucrat la licenta de anul asta si am nevoie de ajutor..sunt deschisa la orice sugestie si informatii.va multumesc






Similar Topics Collapse

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL