Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri.
Acest site foloseste Cookie-uri, conform noului Regulament de Protectie a Datelor (GDPR), pentru a va asigura cea mai buna experienta online. In esenta, Cookie-urile ne ajuta sa imbunatatim continutul de pe site, oferindu-va dvs., cititorul, o experienta online personalizata si mult mai rapida. Ele sunt folosite doar de site-ul nostru si partenerii nostri de incredere. Click AICI pentru detalii despre politica de Cookie-uri. Sunt de acord cu politica de cookie
examen aptitudini 2008 - Forum 100% contabilitate - Conta.ro

Salt la continut


examen aptitudini 2008


10 replies to this topic

#1 christa_anda

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 214 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:bistrita

Postat 16 January 2008 - 10:14 AM

Salutare tuturor

As dori, daca mai sunt si altii interesati, sa discutam pe tema ex. 2008. Stiti cand va avea loc, cam ce se da la acest ex, nota de trecere....



#2 ambrosie

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:

Postat 27 February 2008 - 06:13 PM

Si eu as fi interesata cand se da acest examen...




#3 vero14zna

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 12 Postari:

Postat 27 February 2008 - 09:16 PM

Vezi postareachrista_anda, la Jan 16 2008, 12:14 PM, a spus:

Salutare tuturor

As dori, daca mai sunt si altii interesati, sa discutam pe tema ex. 2008. Stiti cand va avea loc, cam ce se da la acest ex, nota de trecere....


Vezi postareachrista_anda, la Jan 16 2008, 12:14 PM, a spus:

Salutare tuturor

As dori, daca mai sunt si altii interesati, sa discutam pe tema ex. 2008. Stiti cand va avea loc, cam ce se da la acest ex, nota de trecere....



S-ar putea sa fie la fel ca anul trecut, adica in vara.
In 2007, s-a dat pe 30 iunie scris si pe 07 iulie oral. Nota minima de la scris trebuie sa fie 7 ca sa intri la oral. Bafta!!!



#4 gruion27

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 61 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Arad
  • Interests:Contabilitate

Postat 28 February 2008 - 10:14 AM

Vezi postareavero14zna, la Feb 27 2008, 11:16 PM, a spus:

Vezi postareachrista_anda, la Jan 16 2008, 12:14 PM, a spus:

Salutare tuturor

As dori, daca mai sunt si altii interesati, sa discutam pe tema ex. 2008. Stiti cand va avea loc, cam ce se da la acest ex, nota de trecere....


Vezi postareachrista_anda, la Jan 16 2008, 12:14 PM, a spus:

Salutare tuturor

As dori, daca mai sunt si altii interesati, sa discutam pe tema ex. 2008. Stiti cand va avea loc, cam ce se da la acest ex, nota de trecere....



S-ar putea sa fie la fel ca anul trecut, adica in vara.
In 2007, s-a dat pe 30 iunie scris si pe 07 iulie oral. Nota minima de la scris trebuie sa fie 7 ca sa intri la oral. Bafta!!!

Asa e! Examenul va avea loc la sfarsitul lunii iunie - inceputul lunii iulie si in acest an.
Manuela



#5 ambrosie

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 66 Postari:

Postat 28 February 2008 - 11:31 AM

Vezi postareagruion27, la Feb 28 2008, 10:14 AM, a spus:

Asa e! Examenul va avea loc la sfarsitul lunii iunie - inceputul lunii iulie si in acest an.
Dar unde scrie ca eu nu am gasit nimic....

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 14 July 2010 - 06:11 PM




#6 gruion27

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 61 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Arad
  • Interests:Contabilitate

Postat 28 February 2008 - 04:09 PM

Vezi postareaambrosie, la Feb 28 2008, 01:31 PM, a spus:

Dar unde scrie ca eu nu am gasit nimic....
Eu am sunat la CECCAR cu vreo 2-3 saptamani in urma si mi-au spus ca examenul se da in iunie-iulie

Aceasta postare a fost editata de Otilia Alupei: 14 July 2010 - 06:11 PM

Manuela



#7 Pitzi

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 1 Postari:

Postat 03 March 2008 - 02:45 PM

buna am si eu o rugaminte..daca poate cineva sa-mi zica cum a fost examenul de acces de anul trecut? am inteles ca anul acesta are loc in septembrie...eu as vrea sa dau acum in septembrie (sunt anul 4 la CIG) dar ideea este ca sunt cam ametita in legatura cu examenul asta...adik as avea timp sa ma pregatesc sau cat de greu este de promovat? se poate da de 2 ori pe an examenul de acces? va multumesc frumos



#8 zsuzsa1983

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 5 Postari:

Postat 11 March 2008 - 03:39 PM

salutare tuturor
scrie perioada examenelor pe siteul ceccar
si as avea si eu o intrebare-acu am terminat facultatea si vreau sa ma inscriu si eu la ceccar
stiu ca se da un examen de admitere si candva trebuia sa ai 3 ani vechime ca sa poti intra-mai este valabil acest lucru?



#9 Ligia Georgescu

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 403 Postari:
  • Location:Bucuresti

Postat 12 March 2008 - 08:41 AM

Nu mai e valabil (si inainte era 5 ani).

Aceasta postare a fost editata de Ligia Georgescu: 12 March 2008 - 08:42 AM




#10 Onica

    Membru junior

  • Members
  • Pip
  • 44 Postari:
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Postat 12 March 2008 - 12:02 PM

Vezi postareachrista_anda, la Jan 16 2008, 10:14 AM, a spus:

Salutare tuturor

As dori, daca mai sunt si altii interesati, sa discutam pe tema ex. 2008. Stiti cand va avea loc, cam ce se da la acest ex, nota de trecere....


Sesiunea 2008 a Examenului de aptitudini se organizează în zilele de 21 iunie (proba scrisă) și 28 iunie (proba orală).

Pe site-ul Ceccar scrie perioada si actele care trebuie depuse etc.



#11 mar-cat

    Nou

  • Nou venit
  • Pip
  • 3 Postari:

Postat 26 March 2008 - 09:16 PM

Are cineva subiecte rezolvate din anii anteriori? Va rog sa-mi trimiteti si mie la marius_daav@yahoo.com.

Multumesc






Similar Topics Collapse

1 useri citesc topicul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Cometa SQL